Billy Idol vystoupí už 21. června v pražské Incheba Aréně

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 21/06/2014
19:00 - 23:30

Místo konání
Incheba, Holešovice

kategorie


Od punkového průkopníka po globální superstar – BILLY IDOL si vytvořil jedinečné místo v populární hudbě a již přes tři desetil etí si svou popularitu udržuje. Je respektován jako někdejší punkrocker, který před mnoha lety našel způsob, jak přenést jízlivý punkový přístup do hlavních p roudů popu a rocku, a zpíval skladby, které se nesmazatelně zapsaly do hudební historie.

Jako stále stejně významný umělec se v létě 2014 Billy Idol vydá na koncertní turné a dá tak šanci fanouškům napříč generacemi zazpívat si s ním některou píseň z jeho bohatého katalogu hitů. Samozřejmě u toho nebude chybět jeho “pravá ruka“, dlouholetý partner a vynikající kytar ista Steve Stevens.

Pod vlivem Sex Pistols Idol založil v roce 1976 punkovou kapelu Generation X, s níž vydal několik úspěšných desek. Po jejím roz padu v roce 1981 Billy přesídlil do Spojených států, kde jeho cestu zkřížil geniální kytarista Steve Stevens a zásadní hudební partnerství bylo na světě. Dalo v zniknout mnoha hitům včetně “Rebel Yell”, “White Wedding”, “Dancing With Myself”, “Flesh For Fantasy”, “Hot In the City”, “Eyes Without A Face”, “Cradle of Love” a mnoha dalších.

V říjnu 2014 Billy Idol vydá svoji autobiografi i Dancing With Myself a nové studiové album – první od roku 2005.

Datum: sobota 21. června.
Místo: Incheba Arena (Areál Výstaviště 67, Praha 7).
Vstupenky: v předprodeji online za 990 korun.