Kimbra si jaho hlavní support pro Prahu vybrala Lenny

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí

Kimbra

+ support: Lenny

opening act: School of X
14.03.2019 – 20.00
Praha, Lucerna Music Bar
Vstupenky za 640 Kč + poplatky, na místě v den koncertu za 750 Kč
——————————————————————————

Novozélandská zpěvačka Kimbra, dvojnásobná držitelka Grammy, oznámila hosty svého premiérového vystoupení v Praze. To se odehraje 14.března v pražském Lucerna Music Baru a před samotnou Kimbrou vystoupí jako hlavní support písničkářka Lenny, celý večer pak zahájí dánský hudebník School of X. Vstupenky se prodávají za 640 Kč + poplatky na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatku) a v sítích GoOut.cz, Ticketportal a Ticketmaster. Na místě v den koncertu za 750 Kč.

,,Aktuálně nejvíce času trávím u piána a v nahrávacím studiu. Pracuji na novém album a věřím, že spatří světlo světa letos na podzim. Prvními vlaštovkami byly písně Enemy a Home. Další bych ráda představila na jaře. Cítím, že nové písně rostou významem i aranžemi tak nějak se mnou. Nové album bude vyspělejší a odvážnější, než to předchozí,“ poodhaluje talentovaná písničkářka. Vedle práce na novém albu, jež vzniká ve spolupráci s německou pobočkou vydavatelství Universal Music, Lenny plánuje koncerty u nás i v zahraničí. Jako support si ji na svůj pražský březnový koncert vybral také zpěvák Shinoda.

Více info:

www.kimbramusic.com
www.facebook.com/kimbramusic

www.lennymusic.net

www.facebook.com/lennymusicofficial

www.facebook.com/schoolofx
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

 

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/322159741878189/

 

Přímý link na vstupenky: https://www.musicbar.cz/program/kimbra-nz/

 

 

 

Tato informace je určena pro media. V případě, že nemáte zájem dostávat nadále naše tiskové zprávy, dejte nám prosím vědět, smažeme si vaší e-mailovou adresu z naší databáze medií.