Martin Škrtel podepsal novou smlouvu v Liverpoolu

Podepsáním nového dlouholetého kontraktu včera Martin Škrtel stvrdil svou další budoucnost v Liverpoolu a ihned při podpisu prohlásil: “Chci se stát legendou Anfieldu!”

27letý obránce, který byl v Liverpoolu vyhlášen hráčem roku za minulou sezónu, podepsal svou novou smlouvu včera dopoledne – společně s generálním ředitelem Ianem Ayrem (viz. foto).

Pro Liverpoolfc.tv ihned po podpisu přiznal, že podepsání nové smlouvy na Anfieldu bylo jeho prvořadým cílem.

„Jsem šťastný, protože jsem součástí jednoho z největších klubů na světě,“ řekl Škrtel.

„Na konci minulé sezóny se toho o mé budoucnosti napsalo hodně, ale musím říct, že mojí prioritou bylo vždy podepsat novou smlouvu s Liverpoolem”

„Hrát za Liverpool pro mě hodně znamená. Jsem hrdý na to, že tu můžu hrát s tak skvělými hráči – někteří z nich jsou bezpochyby i nejlepší na světě.

„Věřím, že v tomto klubu mohu tvořit historii a že si mě fanoušci budou vždy pamatovat – to je můj cíl do budoucnosti.”

Škrtel přestoupil do Liverpoolu v lednu 2008 ze Zenitu Petrohrad a doposud odehrál 175 zápasů za Reds.

Co se týče života mimo hřiště je tu s rodinou velmi šťastný. Navíc se slovenský reprezentat domnívá, že se s příchodem nového manažera Brendona Rodgerse na jeho spokojenosti nic nezmění.

„Jsem tu už 4 a půl roku a celý ten čas jsem tu šťastný – já i má rodina” prohlásil Škrtel. „Tudíž nebyl žádný důvod odcházet.”

„Mnoho se toho změnilo, navíc přišel do týmu nový manažer. Myslím, že je čas tvořit historii a já chci být toho součástí.”

„Naše cíle jsou pro tuto sezónu jasné. Skončit do čtvrtého místa – podlě mě na to máme. Pak se uvidí.”

„Podle mě Brendan Rodgers prokázal své kvality již ve Swansea a nyní jen pokračuje ve své skvělé práci tu v Liverpoolu. Ukázal, že je výborný manažer a já doufám, že můžeme hrát lépe než jsme hráli minulé sezóny.

Během posledních dvou sezón se Škrtel stal jedním z top obránců Barclays Premier League a pomohl Liverpoolu k třetímu nejlepšímu výsledku co se obdržených gólů týče.

Dodává: „Vždy můžete hrát lépe”

„Mužu říct, že poslední dvě sezóny se mi opravdu povedly – pravděpodobně mé dvě nejlepší sezóny v kariéře. Budu nadmíru spokojen, pokud tyto výkony znovu zopakuji..

Zdroj: Liverpoolfc.tv