Český Justin Timberlake pokřtil v Lucerna Music Baru své nové CD

V pondělí 12.5. proběhl v pražském Lucerna Music Baru křest nového CD Ondry Brzobohatého. Před nástupem samotného Ondry se o dobrou zábavu a živou atmosféru postaral moderátor Libor Bouček, který svými vtipnými komentáři nejednou pobavil publikum a chytlavými melodiemi jej naladil na tu správnou vlnu.

Příchod Ondry

Právě Libor uvedl Ondru jako českého Justina Timberlaka, lamače dívčích srdcí a skvělého umělce. Navíc také Bouček nezapomněl zmínit, že kromě všech možných kvalit, se Ondřej může pochlubit i tím, že má doma nejkrásnější dívku světa. Vliv Táni Kuchařové byl na Ondřejovi vidět, a vztah s ní mu skutečně prospívá. Jeho elegantní outfit byl perfektní od hlavy až k botám, a zpěvákovu charisma ještě přidal. Publikum na Ondřeje zareagovalo vřele a slečny v prvních řadách jej po zásluze přivítaly, včetně nadšených transparentů.

Pohodový koncert plný instrumentálních pasáží

Pokud čekáte rytmickou a živou hudbu, pak vás nové CD Ondřeje Brzobohatého nejspíš zklame. Album Identity je totiž spíše pohodové a klidné, takže se bude hodit spíše na hezký večer s partnerem či partnerkou nebo bude ideální na poslech při cestách. Dynamická píseň, která vám roztančí, je na albu jen jedna. V poklidném a spíše komorním duchu se nesl i celý koncert, na kterém jako host zazpívala Tereza Černochová a se svým akustickým setem se jako host představil i Tomáš Koudelka. Za zmínku stojí skvělý výkon saxofonisty Matouše Kobylky, který svými sóly několikrát přivedl publikum ke spontánním potleskům.

Nové CD Identity

Kmotry CD se stali nejen hosté Ondřejova koncertu, ale i divačka z publika Hanka, která jako první uhodla seriálovou melodii, jež Ondřej zahrál na klavír. Ze svého kmotrovství měla upřímnou radost a jako suvenýr si odnesla podepsané CD. Všichni kmotři popřáli novému CD hodně úspěchu a publikum celou akci odměnilo vřelým potleskem. Takže pokud máte rádi pohodovou hudbu, Ondřejovo CD vám určitě udělá radost. Takže příjemný poslech.

Pro Skok+ napsala externí redaktorka Hana Wolf