KONCERT HUDEBNÍHO GÉNIA RUFUSE WAINWRIGHTA JIŽ ZA CHVÍLI V PRAZE !

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 25/03/2014
20:00 - 23:30

Místo konání
Divadlo Hibernia

kategorie


Již 25. března vystoupí v pražském divadle Hybernia excentrický skladatel a ikona současného avantgardního popu Rufus Wainwright. Momentálně nejúspěšnější z legendárního klanu Wainwrightů se do Prahy vrací téměř po roce, tentokrát však s novou deskou, která vyjde začátkem března. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro.

 Nové album s názvem “Vibrate: The Best of Rufus Wainwright” je průřezem zpěvákových největších hitů jako “Out of the Game” nebo remake slavné “Hallelujah”, který Wainwright natočil pro soundtrack k filmu Shrek. Album vyjde 3. března 2014 a objeví se na něm i zbrusu nový singl “Me and Liza”, který měl premiéru před dvěma týdny. Přesně den poté Rufusovi vychází další album (!), tentokrát záznám živého vystoupení natočeného v květnu 2012 v nádherném newyorském kostele Nanebevzetí Panny Marie situovaném přímo na 5. Avenue.

Na světové turné si čtyřicetiletý Wainwright bere i svou mladší sestru, neméně talentovanou Lucy Wainwright Roche, která ho samozřejmě doplní i před jeho pražským vystoupením. Americká zpěvačka a písničkářka zažářila svým folkovým debutem “Lucy” a v říjnu 2013 vydala další něžnou desku s názvem “There’s a Last Time for Everything”.

Wainwright je známý také svým neustálým zapojením v tvorbě kvalitní filmové hudby pro hollywoodská studia. V jakých filmech můžete slyšet hudbu tohoto hudebního mága? Skoro všude, posuďte sami: Zkrocená hora, Jmenuji se Sam, Moulin Rouge, Zoolander, Leonard Cohen: I’m Your Man, Shrek. Často se ve filmech také objevuje sám jako hudebník, mohli jste jej vidět například ve filmu Letec, Deník Bridget Jonesové, Jmenuji se Sam, Zoolander a mnoha dalších.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou show v hlavní roli s geniálním Rufusem Wainwrightem, který se v pražském divadle Hybernia představí již 25. března. Vstupenky lze koupt v síti Ticketpro v cenové relaci od 690,- až 1590.- Kč.

 

FB event: https://www.facebook.com/events/606150659422170/?fref=ts

Officiální videa:

 

Me and Liza (nový singl): http://www.youtube.com/watch?v=XV9hUeDmrIc

Hallelujah (Shrek OST): http://www.youtube.com/watch?v=LQK4YfiPj1Q

Out of the Game (feat. Helena Bonham Carter) http://www.youtube.com/watch?v=6KvTDeHlIfI