Inzerujte na Skok+

Redakce Skok+ si Vám dovoluje nabídnout reklamu na našich webových stránkách. Jsme mladý dynamický projekt, se zaměřením na poskytování informací našim čtenářům z  akcí v oblasti sportu, kultury, gastronomie či hudby. Naše redakce čítá 9 aktivních členů a každý den uveřejňujeme 2 autorské články. Samozřejmostí je komunikace s našimi fanoušky na na youtube a twitteru. Snažíme se našim čtenářům všechny události poskytovat v audio vizuální podobě.

Můžeme hrdě prohlásit, že náš záměr se potkává s obrovským ohlasem a naše videa během 3 týdnů měla přes 1.000 shlédnutí a stránky pravidelně navštěvuje 100 – 150 unikátních návštěvníků, z toho je 70% návštěvníků, kteří se za námi vracejí. A tato čísla, k naší radosti,  stále rostou.

Nabízíme Vám několik druhů reklam. Počínaje klasickou bannerovou reklamou, reklamou textovou tak i samostatnými PR články. Aktivně propagujeme naše inzerenty na Facebooku, podporujeme reklamní akce i soutěže včetně publikováním na sociálních sítích.

Pokud Vás nabídka zaujala a rádi byste na našich stránkách inzerovali, kontaktujte nás prosím na emailu inzerce@skokplus.com či zavolejte kdykoli na telefonní číslo +420 608 863 449

Těšíme se na spolupráci

Skok+
Tak trochu jiné zpravodajství