JamRock 2015 – zahájil předprodej omezené série vstupenek!

Letošní JamRock vyprodal všechny vstupenky a pásky, včetně rezervních. Příští rok se vrací do původního termínu – tedy první červnový víkend od 4. – 6. Června 2015.

Je to festival s nejpříjemnější atmosférou u nás a je jiný. Příští rok však bude počet vstupenek omezen. Kapacita byla zaplněna a dosáhla svého optima: „Letošní JamRock byl, alespoň podle průzkumu agentury Orin, divákům nejpříjemnější a rozměrově ho označili za ideální. Jeho rozvoj tedy už nepůjde cestou dalšího zvětšování, ale spíš z něj chceme udělat prémiový vymazlený festival, který je plný nápadů a dobré zábavy, kde se diváci ocitnou v jiném světě.“, říká Libor Pavlata, dramaturg festivalu.

Letošních sedm pódií bude dále dotaženo jak programově, tak i esteticky. Totéž celý areál včetně prostorového řešení hygienické části areálu.

Bude posílena zahraniční část kapel. Pořadatelé plánují zařazení většího zahraničního interpreta a tradičně to nejzajímavější co ČR nabízí se spoustou nových kapel. Zároveň zde uvidíte ještě více českých známých herců a několik překvapení, která si však pořadatelé zatím nechávají pro sebe. Nyní byl zahájen prázdninový předprodej speciální nejlacinější série jen za 390Kč na celé tři dny.

TZ