Accept chystají velkolepý koncert ve Zlíně !

Málokterá kapela ovlivnila žánr heavy metalu tak, jako německá legenda ACCEPT! Osmdesátkové klasiky „Restless and Wild“, „Balls to the Wall“ nebo „Metal Heart“ inspirovaly generace nových kapel a tato skutečnost pokračuje nanovo. Je tomu pět let co ACCEPT angažovali hlas Marka Tornillo a od té doby obě alba nové éry – jak „Blood of the Nations“ tak i „Stalingrad“ – dosáhla vrcholů hitparád.

To co funguje, se měnit nemá, proto kapela dál hraje ve složení Tornillo – Hoffmann – Frank – Baltes – Schwarzmann.

Přesně dva roky po vydání doposud poslední desky ACCEPT – dál hrající první ligu – oznámili podrobnosti chystaného studiového počinu. Bude se jmenovat „Blind Rage“ a vyjde 18. července. Skupina se i s tímto milníkem rocku vypraví navštívit své fandy a jedinou zastávkou celosvětového turné, kterou v ČR podnikne, bude Zlín. ACCEPT u nás zahrají v sobotu 25. října. A co víc? Aby se dostalo na každého příznivce kapely, která naživo předvádí neskutečnou show a energii předává každým tónem, místem koncertu bude Sportovní hala Euronics.

Využijte výhodné nabídky a vstupenku na ACCEPT si pořiďte za zaváděcí cenu 650,- Kč (platnou do konce srpna) z webu mastersofrock.cz, popř. v sítích TicketPortal, TicketPro nebo TicketArt.

TZ