McDonald’s se stal partnerem České hokejové reprezentace a MS v ledním hokeji 2015

Společnost McDonald’ČR/SR se stala novým partnerem České hokejové reprezentace na sezónu 2014/2015. Zákazníci McDonald´s se tak mohou těšit na zajímavé dárky, soutěže o vstupenky i akce, které budou s hokejovým reprezentačním týmem souviset.

„Partnerství s hokejovou reprezentací je rozšířením naší dlouhodobé strategie zaměřené na podporu sportovních aktivit a aktivního životního stylu. McDonald´s je i v globálním měřítku jedním z největších sponzorů a partnerů vrcholných sportovních událostí. Vedle dlouhodobě úspěšných projektů, jako jsou například McDonald’s Cup či Olympijské naděje, teď rozšiřujeme naše lokální aktivity i o podporu českého hokeje“, vysvětluje Zuzana Svobodová, ředitelka oddělení PR a komunikace společnosti McDonald´s ČR/SR a dodává: „Naším cílem je být nablízku zákazníkům a sdílet s nimi radost a pozitivní emoce. Současně si uvědomujeme, že kvalitní výkony špičkových sportovců jsou skvělou inspirací pro mládež a širokou veřejnost. Proto jsme přijali nabídku stát se partnery České hokejové reprezentace. Věříme, že nadcházející mistrovství světa a zejména výkony naší reprezentace přinesou fanouškům krásné zážitky, množství pozitivních emocí a inspiraci pro řadu budoucích špičkových hokejistů.“

První domácí zápas České hokejové reprezentace proběhne 18. prosince 2014 v Praze v rámci turnaje Euro Hockey Tour 2014. Do sezóny však vstoupí již o měsíc dříve účastí v tradičním turnaji Karjala Cup ve Finsku.

TZ