Babovřesky

Naše redakce měla to štěstí, že jsem byl svědkem poctivé řemeslné komedie Babovřesky od Zděnka Trošky. Opravdu vtipná parodie, kde vtip střídá vtip a na hercích je vidět, že je to baví. Scénáristé se do celého díla ponořili se vší vervou a naservírovali nám jednu z nejlepších parodií od dob Žhavých výstřelů.

Ano, to co jsem výše napsal je ironie. Vlastně ani nevím, proč tento článek píši, protože je to absolutní ztrátOLYMPUS DIGITAL CAMERAa všeho. To kdybych šel raději ven a pozoroval zevlující bezdomovce u nás na Andělu, udělám výrazně lépe. Opravdu by mě zajímal důvod, proč nás tímhle někdo vůbec obtěžuje. Oproti tomuhle je Ordinace v růžové zahradě veledílo s aspirací na Oscara ve všech směrech.

Upřímně, film jsem ani nedokoukal. Dělat vtípky, že se někdo jmenuje Šoustal a na tom stavět celý film? Nepočítám vtípky na úrovni záchodků na základní škole. Vlastně ani nevím, zda tam vtípky byly, protože jsem si jich nevšiml. Pan Troška řekl, že se jedná o film ‚trošku‘ ze života. Ano, to vysvětluje neustálé výpady na pánský rozkrok. Protože pana Trošku musí neustále do rozkroku někdo kopat za to, že takové zhovadilosti vypouští vůbec mezi lidi.

Ne končím, nebudu ztrácet čas, je to blbost, nechoďte na to.

images