Džbánecký open air 2013

Rock se s rockem sešel a skupina Tři sestry oslavila znovu na koupališti Džbán už své osmadvacáté narozeniny.

Gratulanti začali kapele přát už od pátku a celkem se jich do sobotního večera vystřídalo 17!

Sobotní počasí po probrání z pátečních „předskokanů“ neslibovalo zrovna tropy, ale postupem času si ten nahoře začal uvědomovat, že nemůže tak výjimečný počin zkazit. Desítky barevně vyladěných diváků si přesto hned u podia našlo své bahýnko, kde si mohli „začvachtat“. Zbytku nebahno chtivých punkových fanoušků přichystal nádherné počasí, které se postupně začalo objevovat na obloze. Ten, kdo nešel, si mohl jen drbat fousy, protože počasí bylo prostě skvělé.

Sobotní gratulanti jako např. E!Ečka,Totální nasazení a Doctor PP, který oživil scénu dechovou sekcí, naladilo atmosféru na maximum. Zelená, míchané drinky a pivo teklo proudem. V podvečer už se na scéně objevily hlavní hvězdy večera Tři sestry a představily několik nových hitů z čerstvého alba – Líná hudba holý neštěstí, které je opravdu vydařené, dále následovaly nejznámější pecky a večírek byl v plném proudu…  hospodský punk´s-rock not dead!

 

Autor: Tomáš Růžek

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/117098832174603953435/albumid/5883666182549987105?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]