Accept chystají velkolepý koncert ve Zlíně !

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 25/10/2014
19:00 - 23:30

Místo konání
Sportovní hala Euronics, Zlín

kategorie


Málokterá kapela ovlivnila žánr heavy metalu tak, jako německá legenda ACCEPT! Osmdesátkové klasiky „Restless and Wild“, „Balls to the Wall“ nebo „Metal Heart“ inspirovaly generace nových kapel a tato skutečnost pokračuje nanovo. Je tomu pět let co ACCEPT angažovali hlas Marka Tornillo a od té doby obě alba nové éry – jak „Blood of the Nations“ tak i „Stalingrad“ – dosáhla vrcholů hitparád.

To co funguje, se měnit nemá, proto kapela dál hraje ve složení Tornillo – Hoffmann – Frank – Baltes – Schwarzmann.

Přesně dva roky po vydání doposud poslední desky ACCEPT – dál hrající první ligu – oznámili podrobnosti chystaného studiového počinu. Bude se jmenovat „Blind Rage“ a vyjde 18. července. Skupina se i s tímto milníkem rocku vypraví navštívit své fandy a jedinou zastávkou celosvětového turné, kterou v ČR podnikne, bude Zlín. ACCEPT u nás zahrají v sobotu 25. října. A co víc? Aby se dostalo na každého příznivce kapely, která naživo předvádí neskutečnou show a energii předává každým tónem, místem koncertu bude Sportovní hala Euronics.

Využijte výhodné nabídky a vstupenku na ACCEPT si pořiďte za zaváděcí cenu 650,- Kč (platnou do konce srpna) z webu mastersofrock.cz, popř. v sítích TicketPortal, TicketPro nebo TicketArt.