Die Happy již příští víkend v Praze !

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 18/10/2014
19:00 - 23:30

Místo konání
Praha, Rock Café

kategorie


Martu Jandovou a její skupinu čeká neobyčejný rok. DIE HAPPY, kteří letos slaví 20. výročí vzniku, vydali poslední únorový den novou, osmou studiovku „EverLove“. V jejich třinácti skladbách se odráží fakt, že členové kapely spolu prožili polovinu svých životů, kterou strávili ve vzájemném přátelství stejně jako to, že Marta se vloni v srpnu stala mámou – nechal se slyšet bubeník Jürgen Stiehle. Ani tentokrát není nouze o echt rock, což z pozice koproducenta desky pohlídal Henning Rümenapp – kytarista GUANO APES.

Hity z alba „EverLove“, stejně jako starší oblíbené pecky DIE HAPPY si naživo poslechneme v klasickém rockovém setu na festivalu Masters od Rock ve Vizovicích.

Nedlouho nato, v sobotu 18. října, se DIE HAPPY do republiky vrátí, aby na pódiu Rock Café Praha, stylizovaného do scény útulného obývacího pokoje, odehráli unplugged show. Kvartet hudebně doprovodí několik hostů – Patrick Wieland na kytaru, Lutz Möller u piana nebo Tayfun Schulzke za bicími. Rockové skladby vystrojené do akustické večerní róby – to je slogan těchto koncertů…
Vstupenku na koncert DIE HAPPY Akustik Tour 2014 za zaváděcí cenu 400,- Kč si objednejte odsud nebo zakupte v obvyklých předprodejích.