Charismatická Selah Sue v prosinci opět ohromí Česko

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 07/12/2014
20:00 - 23:00

Místo konání
Roxy Klub

kategorie


Po předloňském vyprodaném koncertě se 7. prosince do Česka znovu vrátí soulová Selah Sue. Stejně jako před dvěma lety vystoupí v pražském klubu Roxy. Předprodej vstupenek bude zahájen tuto středu v 10 hodin skrze portály GoOut a Ticketpro.
Pětadvacetiletá Selah Sue, vlastním jménem Sanne Putseys, se narodila v malém belgickém městě a o kariéře zpěvačky jako malá ani neuvažovala. Teprve na střední škole, ovlivněná Lauryn Hill a Bobem Marleym, začala zpívat v malých klubech a podomácku nahrávat svoje první písničky, které potom sdílela na sociální síti Myspace. Netrvalo dlouho a nakažlivý hlas mladé zpěvačky se veřejnosti dostal pod kůži. Vedle zástupu fanoušků, který den ode dne narůstal, její tvorbu objevili i producenti. Zrodila se hvězda, která zakrátko spolupracovala se samotným CeeLo Greenem a uhranula dokonce Prince nebo Stevie Wondera.

Selah patří mezi umělkyně, které se nebojí plout mezi žánry. Její skladby jsou omamným koktejlem soulu, funku, jazzu a reggae. Po úspěšném debutovém albu s výmluvným názvem „Selah Sue” chystá s producenty Robinem Hannibalem a Ludwigem Goranssonem svou druhou desku. Tu zpěvačka plánuje vydat v únoru příštího roku. Ochutnávku z tohoto alba v podobě nového singlu odhalí už na přelomu října a listopadu.

České publikum bude moci Belgičanku vidět naživo již potřetí. Po vystoupení na festivalu Rock for People v roce 2012 o pár měsíců později vyprodala svůj vůbec první klubový koncert u nás.

Nenechte si ujít koncert zpěvačky, která Vás svým nezaměnitelným hlasem dostane do kolen. Už 7. prosince v klubu Roxy. Vstupenky bude možno pořídit za 690 Kč.
Předprodej vstupenek:
https://goout.cz/cs/listky/selah-sue/aec/
http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/funk-gospel-soul/1446434-selah-sue.html
FB link:
http://on.fb.me/1s0X3Ov

Oficiální videa:
“Raggamuffin” https://www.youtube.com/watch?v=-IunmW3wI5Q
“This World” https://www.youtube.com/watch?v=mJtM7SRo6l8
“Fade Away” https://www.youtube.com/watch?v=9Y4MvBZ4cRw