EPICA A DRAGONFORCE S NOVÝMI DESKAMI NA SPOLEČNÉM TURNÉ. V LEDNU V PRAZE!

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 20/01/2015
19:00 - 23:30

Místo konání
Meetfactory, Praha

kategorie


20/1/2015, Praha, MeetFactory

Holandská symphonic metalová parta se sličnou Simone Simons v čele oznámila druhou část koncertní šňůry European Enigma Tour. Nové studiové album “The Quantum Enigma”, které vyšlo začátkem května, přiveze i do České republiky a singly “The Essence of Silence” nebo “Unchain Utopia”, stejně jako klasické hity z předešlých pěti desek zahraje 20. ledna 2015 v pražském klubu MeetFactory. 

A pozor – skupinu EPICA na této části turné bude doprovázet londýnský power metalový sextet DRAGONFORCE! I tato kapela kolem extrémně rychlých kytaristů Hermana Li a Sama Totmana své fanoušky brzy potěší novou řadovkou – vyjde v polovině srpna a bude se jmenovat “Maximum Overload”. Jak to na ní bude vřít, posuďte ve žhavém klipu k prvnímu hitu „The Game“.

Vstupenky na jediný koncert skupin EPICA a DRAGONFORCE v Česku za zaváděcí cenu 550,- Kč (platnou do konce září) jsou už v prodeji – na našem webu nebo v předprodejních sítích.

Navíc, vám na koncert nabízíme i VIP vstupenku – za cenu 1.100,- Kč získáte osobní setkání se všemi členy sk. EPICA, plakát turné podepsaný všemi členy, VIP kartičku s klíčenkou na krk a přednostní / dřívější vstup do klubu. V prodeji je omezený počet VIP vstupenek!