JamRock vám pohlídá i zabaví vaše děti!

Chcete na JamRock a nemáte pro svoje dítko hlídání? Nevadí! Jednou z největších novinek JamRocku je kompletní páteční a sobotní dětský program i s certifikovaným hlídáním a to všechno zdarma! Díky projektu Rodinné pasy, Pardubickému, Královéhradeckému kraji a několika soukromým firmám vám děti zabaví i pohlídají. 

Těšit se můžou na vyrábění během výtvarných dílen, spoustu netradičních i tradičních soutěží, trampolínu, skákací hrad Tongo, malování na obličej, divadélko a samozřejmě také veverčáka Čendu. V pátek i v sobotu jim Divadélko Kozlík zahraje loutkovou pohádku, v pátek se můžete těšit na tancování s Discoaerobic Hradec Králové a v sobotu si ve večerních hodinách užijete fire show od Ascarye

Vy i vaše děti si budete moci vyzkoušet nejrůznější žonglérské pomůcky, obří bublifuky, diabolo a další vychytávky prodejny a půjčovny sportovního zboží Snowbear. A aby toho nebylo málo, přijde i kouzelník, pan Aleš Krejčí, se svými kousky a balónkovou show.

To vše vás v areálu JamRocku nebude stát nic, dětem připravíte krásný den a sami budete moct vychutnat nabídku 70 nejzajímavějších kapel z osmi zemí světa!

Více na www.jamrock.cz

JAM-01

TZ