José Carreras a Vanessa-Mae na unikátním dvojkoncertě pro charitu v Praze

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 11/11/2014
20:00 - 22:00

Místo konání
O2 arena

kategorie


CENTRAL GROUP přináší hudební událost roku:

V úterý 11. listopadu uspořádá společnost CENTRAL GROUP v pražské O2 aréně hudební událost letošního roku. Na unikátním dvojkoncertě vystoupí světoznámý tenor José Carreras a houslová virtuoska Vanessa-Mae. Jedná se o světovou premiéru, protože tyto hvězdy v rámci společného koncertu ještě nevystupovaly. Koncert bude pořádán ve znamení charity – CENTRAL GROUP garantuje, že akce vynese minimálně 1.000.000,- Kč Nadačnímu fondu pro zdraví dětí.

 

CENTRAL GROUP je největším rezidenčním developerem a investorem v České republice. Charitativním dvojkoncertem José Carrerase a Vanessy-Mae oslaví firma 20. výročí svého založení a zároveň se tím plně hlásí ke své společenské odpovědnosti. „Myslím si, že když se firmě daří, je potřebné a správné podporovat obecně prospěšné věci, které by bez sponzorství často vůbec nemohly vzniknout a fungovat,“ říká k tomu Dušan Kunovský, šéf společnosti CENTRAL GROUP.

 

Ta již v roce 2007 založila Nadační fond pro zdraví ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí. Za dobu svého působení tento nadační fond podpořil již 85 konkrétních projektů a společnost CENTRAL GROUP mu každoročně předává garanční šek v hodnotě 1 000 000 korun. V jeho prospěch také pořádá řadu charitativních akcí – například na počátku letošního roku uspořádala v pražském Obecním domě exkluzivní módní přehlídku světoznámé návrhářky Blanky Matragi, která pro nadační fond vynesla více než 900 tisíc korun.

 

Unikátní spojení světových hvězd

Hudební událost roku zahájí v úterý 11. listopadu 2014 ve 20:00 hodin v pražské O2 aréně houslová virtuoska Vanessa-Mae. Následovat bude vystoupení světoznámého tenora José Carrerase s Českým národním symfonickým orchestrem řízeným dirigentem Davidem Gimenezem. Speciálním hostem večera pak bude slavná irská sopranistka Celine Byrne.

 

Španěl José Carreras je předním světovým tenoristou, kterého proslavily zejména interpretace děl Giuseppe Verdiho a Giacoma Pucciniho. Celosvětového úspěchu dosáhl díky své účasti mezi „Třemi tenory“ spolu s Plácidem Domingem a Lucianem Pavarottim. Vanessa-Mae je britsko-singapurská houslová virtuoska, která ve své tvorbě prolíná pop music a klasickou hudbu. Je označována za nejslavnější houslistku současnosti.

 

Jak se dostat na koncert?

Vstupenky na tento mimořádný charitativní koncert v běžné prodejní síti nekoupíte. Vstup je možné získat pouze od CENTRAL GROUP formou poukázky za stanovenou finanční částku. Zájemci si mohou vybrat z poukázek na místa k sezení v jedné ze sedmi kategorií O2 arény. Podle zvoleného sektoru se odvíjí výše hodnoty poukázky. Speciální nabídkou je pak omezený počet míst do Klubového patra a do VIP Party boxů, kde bude k dispozici po celou dobu večera bohatý raut.

 

Poukázky na vstup je možné si objednávat již nyní v rámci současné zvýhodněné nabídky, která platí jen pro prvních 50% objednaných poukázek z každé kategorie. Více informací a možnost objednávky míst je k dispozici na www.koncert2014.cz.