Metalové legendy živě – megaprojekt METAL ALL STARS s jedinou show v ČR!

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 06/12/2014
19:00 - 23:30

Místo konání
Forum Karlín, Pernerova 53, Praha 8 – Karlín

kategorie


06/12/2014, Praha, Forum Karlín

Ten, kdo v prosinci loňského roku navštívil vyprodanou Incheba Arénu v Praze na koncertu METAL CHRISTMAS SYMPHONY, plesal nadšením nad super show a výjimečným zážitkem. Na jednom pódiu se za doprovodu živé kapely a filharmonie představily takové hvězdy jako zpěváci kapel ANTHRAX, HELLOWEEN, NIGHTWISH, ACCEPT, TESTAMENT nebo HAMMERFALL. Rok nato se bude Evropou řítit ještě vetší a bombastičtější projekt, jehož název mluví za vše – METAL ALL STARS! Ten je hvězdnými jmény ještě nabitější a opět bude součástí akce nesoucí název BeatFest!

Největšími ozdobami projektu jsou bezesporu hlas a kytara Zakka Wyldea. Ten bude hrát hity BLACK LABEL SOCIETY a možná přijde i na vzpomínku na léta strávená s Ozzy Osbournem. Ty největší pecky DREAM THEATER do publika pošle zpěvák sk. DREAM THEATER James LaBrie. Joey Belladonna z ANTHRAX kromě hitů své domovské kapely zazpívá taky hity BLACK SABBATH nebo RAINBOW. Zahraje a zařve na nás i Cronos, frontman anglických VENOM. Mnozí budou potěšeni i přítomností někdejšího dlouholetého frontmana legendy prog metalu QUEENSRŸCHE – zazpívá nám Geoff Tate. Basu bude trápit Dave Ellefson – zakladatel a člen skupiny MEGADETH.

Thrash metal a umění party TESTAMENT bude reprezentovat Chuck Billy. Na léta strávená nejen s MANOWAR hudebně vzpomene vůdčí osobnost skupiny DEATH DEALER Ross the Boss. Dorazí i bráchové Vinny Appice a Carmine Appice, kteří své umění zanechali na mnoha deskách BLACK SABBATH, DIO, VANILLA FUDGE nebo CACTUS. Hostem jediné show METAL ALL STARS u nás bude i talentovaný kytarista Gus G., známý hlavně jako člen sk. FIREWIND a kolega Mr. Osbournea. Z Ozzyho kapely k nám přijede i Rob Blasko Nicholson, který roky hrál u Roba Zombieho. A jak to bývá, v těchto monstrózních projektech nesmí chybět ani ženský vokál. Ten obstará Kobra Paige z kapely KOBRA AND THE LOTUS. Její setlist je více než pestrý a kromě svých hitů sáhne po těch od IRON MAIDEN, BLACK SABBATH, MOTÖRHEAD a MANOWAR! Zkrátka tříhodinový nářez od těch největších jmen světové metalové scény.

Zanedlouho zveřejníme i tři předkapely večera – taky velmi atraktivní zahraniční jména!

Vstupenky na show ikon světové metalové scény v sobotu 6. prosince 2014, které pořídíte přes web www.mastersofrock.cz   nebo v obvyklých předprodejích vyjdou na 690,- Kč k stání v prostoru, 890,- Kč k stání před pódiem a 1290,- Kč k sezení na balkóně. Ke vstupence na koncert si můžete přikoupit i osobní setkání se všemi METAL ALL STARS před koncertem (focení, podpisovka, tour-triko a plakát k tomu) – stojí 1500,- Kč.

Zažijte nejslavnější metalové muzikanty všech dob během jednoho večera na jednom pódiu!