Ve Zlíně se na únor chystá velkolepá rocková párty s PRIMAL FEAR a BULLET

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 15/02/2014
19:00 - 23:30

Místo konání
Masters of Rock Café, Zlín

kategorie


PRIMAL FEAR (GER), BULLET (SWE)

15. 2. 2014 ZLÍN, Masters of Rock Café

Jen co se otřepeme z Valentýnských oslav, vrátíme se do reálu a sobotní večer – 15. února – prožijeme ve zlínském Masters of Rock Café. Právě tam mají namířeny dvě rockové veličiny – německá power metalová kapela PRIMAL FEAR a švédská heavy metalová skupina BULLET.

Ralf Scheepers, Mat Sinner a spol. přijedou představit novou desku „Delivering the Black“, která jakožto studiová desítka vychází 24. ledna. Frontman PRIMAL FEAR se nechal slyšet, že jejich příznivci se velkých změn nedočkají – nové skladby se nebudou lišit od předešlých nahrávek, protože skupina si „drží svůj styl“. Máme se na co těšit…

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=_TB74NKtdmg[/embedyt]

Taky v pěti to dělají BULLET a kdo se s nimi ještě neseznámil, o hodně přišel. Tito Seveřani si libují v old school zvuku – mixují tradiční heavy metal a hard rock, říznutý NWOBHM s garážovou náladou. Hlas jejich urostlého zpěváka jménem Dag Hell Hofer má velice blízko k Bonovi S., Joelovi O’K., Robovi H., Biffovi B. nebo Udovi D. a hudební doprovod tomu taky odpovídá! Žádné zbytečné vyhrávky a vykecávání, melodické sóla, chytlavý refrén – prostě čistá forma poctivého heavy metalu, která se zalíbí napoprvé.

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=iTCbIF66RJs[/embedyt]

Přijďte taky – v sobotu 15. 2. 2014 do Masters of Rock Café – zbavit se růžové nálady a vrátit si vkus do normálu!

Vstupenky můžete objednávat přes tyto webové stránky v sekci Vstupenky, nebo zakoupit v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketart.