Další metalová kalba v Praze – SUICIDAL ANGELS plus FUELED BY FIRE, LOST SOCIETY & EXARSIS!

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 12/02/2014
19:00 - 23:59

Místo konání
Nová Chmelnice, Praha

kategorie


12. 2. 2014 – PRAHA, Nová Chmelnice

Fandové thrash metalu si zkraje roku zase přijdou na své. V rámci turné „Conquering Europe“ jediný koncert u nás dají a pořádnou party rozjedou SUICIDAL ANGELS. Tento řecký kvartet – Nick, Chris, Orfeas a Angel – hraje třináctým rokem a v 13. ledna mu vyšla další deska (pátá za posledních sedm let!) s dobyvačným názvem „Divide and Conquer“. Aténští thrashmani, kteří na konci minulé dekády získali mezinárodní cenu „Rock The Nation Award“ tím, že přehráli přes 1200 kapel, se nechali slyšet, že doposud prý nenahráli tak agresivní a rychlou desku plnou pecek, v nichž se vůbec netají svým obdivem pro své vzory jako SLAYER, KREATOR, EXODUS nebo OVERKILL.

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=KgT42hr6FCE[/embedyt]

Ale, nepřijedou sami – na podporu povolali soukmenovce FUELED BY FIRE z Californie, kteří k nám dorazí taky s půl roku starým počinem „Trapped in Perdition“. LOST SOCIETY – to je název další kapely plné mladých Finů, která nás zimní večer zahřeje svým energickým retro thrashem. Jejich debut z letošního jara „Fast Loud Death“ získal od kritiky neuvěřitelně pozitivní recenze! A čtvrtým do party je další řecký metalový kolos EXARSIS, jehož pět členů kalbu v klubu Nová Chmelnice zahájí.

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=7l5J_YS0uyw[/embedyt]

Pozvání na show čtyř kapel za jednu cenu nepotřebujete, vstupenka se šikne – na dobírku ji (za pouhých 550,-) objednáte tady nebo koupíte v obvyklých předprodejích.

Thrash ‘till Death!!!