SEPULTURA a další hvězdy v rámci světového turné k novým albům vystoupí ve Zlíně!

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 16/02/2014
19:00 - 23:30

Místo konání
Masters of Rock Café, Zlín

kategorie


SEPULTURA (BRA), LEGION OF THE DAMNED (NED), FLOTSAM AND JETSAM (USA), MORTILLERY (CAN)

16. 2. 2014 ZLÍN, Masters of Rock Café

Brazilsko – americká metalová čtyřka SEPULTURA vydává na konci října novou studiovku se „stručným“ názvem „The Mediator Between Head and Hands Must Be the Heart“ (Prostředníkem mezi hlavou a rukama musí být srdce). Podle prvních ohlasů kritiků se jedná o temné ale hudebně velmi propracované album, které spojuje to nejlepší z předešlé tvorby kapely – thrash metalové prvky z „Beneath the Remains“ a „Arise“ , nadupaný rytmus z „Chaos A.D.“ a „Roots“ i punkové nálady novějších desek.

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=eWILExgA5GE[/embedyt]

Třináctku navíc produkoval multiplatinový Ross Robinson, který dal podobu jak zmiňovanému poslednímu počinu s Maxem, tak tomu prvnímu od SOULFLY! Dobré znamení, ale nechme se překvapit… Důležité je, že SEPULTURA se v roce 30. výročí svého vzniku vydá na celosvětovou cestu za svými příznivci a my můžeme muziku, kterou Derrick, Andreas, Paulo Jr. a Eloy dělají, pocítit naživo – při jediném koncertě pro ČR – 16. února ve Zlíně, v Masters of Rock Café!

A že nás čeká obrovský metalový svátek, potvrzují další velká jména účinkujících – nám dobře známí LEGION OF THE DAMNED z Holandska a FLOTSAM AND JETSAM ze Států. Ano, tato ikona thrash metalu osmdesátých let, se kterou pět roků hrál i Jason Newsted (než odešel k METALLICE), je zpět! Nová deska F&J je fakt pecka! Zkraje večera nám seznámení nabídne Cara McCutchen a její kanadský band MORTILLERY.

Tolik muziky za 600,- Kč pořídíte přes tento web nebo v obvyklých předprodejích.