WATAIN (SWE), DEGIAL (SWE)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 13/04/2014
19:00 - 23:30

Místo konání
Masters of Rock Café, Zlín

kategorie


Doslova pekelný zážitek chystají pro Zlín seveřani WATAIN a DEGIAL

13. 4. 2014 – ZLÍN, Masters of Rock Café

“Ze svých dřímot procitli,
slyšíce hlas divočiny.
Ze svých stínů vykročili
za ohavnostmi Severu!”

Věrný duch severského black metalu se zjeví 13. dubna na Moravě! Vyznavači ďábelských tónů a nevšedního divadla si přijdou na své v průběhu jediného českého koncertu, který Švédové WATAIN odehrají v rámci prvního celoevropského turné. Na cesty se vydávají první jarní den a i do zlínského Masters of Rock Café s sebou přivezou skladby, které se koncem loňského léta objevily na desce “The Wild Hunt” – na albu plném zajímavých hudebních experimentů, odrážejících muzikantský vývoj kapely WATAIN.
Aby Erik, Pelle a Håkan měli jistotu, že koncertní večer a následná noc budou plné spalujícího pekelného ohně, spojili pro turné De Profundis Europea síly se svými bratry, taky Švédy, DEGIAL. Ti svým black metalem dovedou zajistit – jak z desky, tak i z pódia – že žádná hlava nezůstane v klidu!
Připravte se na 13. duben, na koncert WATAIN a DEGIAL, na neopakovatelný pekelný zážitek, při němž bude vřít krev. Doslova… Vstupenku si zajistěte přes tento web nebo pořiďte v sítích TicketPortal, TicketPro nebo TicketArt.