SONATA ARCTICA (FIN), TRICK OR TREAT (ITA)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 01/05/2014
19:00 - 23:30

Místo konání
Retro Music Hall, Praha + Masters of Rock Café, Praha

kategorie


Do prvomájových oslav v Praze se zapojí i SONATA ARCTICA!

1. 5. 2014 – PRAHA, Retro Music Hall

Excelentní zpráva pro vyznavače severské melancholie… Tony Kakko a jeho gang – E.Vil, Henkka, Pasi a Tommy – se v rámci 15. výročí vydání debutového alba kapely SONATA ARCTICA a zároveň nadcházejícího vydání desky nové vypraví na cesty Evropou. Jedinou českou zastávkou Pariah’s Child World Tour této finské ikony symfonického power metalu bude Praha, Retro Music Hall a její termín je více než romantický – 1. květen 2014.
Předkapelu jí na půdě starého kontinentu, tudíž i u nás, bude dělat crazy italská banda TRICK OR TREAT
Mávátka s sebou potřebovat nebudete, ale vstupenka se vám šikne – na dobírku ji objednáte odsud anebo ji koupíte v obvyklých předprodejních sítích.

Sám Tony vás zve – „Ahoj! Už je to chvíle, co jsme byli na turné po Evropě, proto jsem velice rád, že můžu oznámit naši novou tour s novou deskou. Ta vyjde v březnu 2014 a jelikož nechceme plýtvat časem, začátkem dubna vyrážíme na celoevropské turné. Celá kapela se velice těší na to, až vám zahraje některé kousky z nového alba, stejně jako vám představí nového basistu jménem Pasi. Naživo je zvíře – uvidíte… Nashle na jaře! T.“

http://www.youtube.com/watch?v=UiTm0L05q4k