Setkání hokejových příznivců se blíží, fanoušci si vyberou kapely do programu

Pardubice (2. června 2014) – Mistrovství světa v Bělorusku zakončilo před několika dny českou hokejovou sezónu. Řada hokejových příznivců se tak pomalu chystá vyplnit hokejové prázdniny svojí účastí na již 18. ročníku setkání hokejových fanoušků, které se letos uskuteční od 3. do 6. července v krásném prostředí přírodního amfiteátru hradu Kunětická hora u Pardubic.

Díky velmi dobré poloze místa srazu, prakticky uprostřed České republiky, se dá očekávat rekordní účast příznivců ledního hokeje, čemuž nasvědčuje i aktuální stav předprodeje vstupenek. „Prakticky již teď je prodáno tolik vstupenek, kolik byl v posledních letech finální počet účastníků srazu. Zbývá nám ještě měsíc, takže se dá předpokládat, že zájem ještě poroste,“ říká hlavní organizátor srazu Karel Klodner z Fan Clubu HC Pardubice, který tento ročník srazu pořádá.

Celá akce není určena pouze členům hokejových fanklubů, ale všem, kteří mají hokej v oblibě, rádi se o něm baví a rádi se také pobaví. „Myslím, že jsme připravili zajímavý program, který sice nemůže konkurovat velkým letním hudebním festivalům, ale o to více si návštěvníci užijí přátelskou atmosféru a prázdninovou pohodu,“ říká Klodner.

Pro někoho tak mohou být lákadlem různé „fanouškovské“ soutěže, které ve spolupráci s organizátorem připravil Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy, či turnaj návštěvníků ve STIGA hokeji. Pro jiné to pak mohou být koncerty kapel jako Tři sestry Banditos, Dukla vozovna, Stresor a dalších.

Dvě místa jsou navíc rezervována pro kapely, jejichž jména vzejdou na základě hlasování fanoušků facebooku. „Do 10. 6. se mohou na internetových stránkách srazu hlásit kapely, které by si chtěly zahrát na srazu fanoušků. Následně proběhne na facebooku srazu hlasování a dvě kapely s největším počtem získaných hlasů na sraz pozveme a uhradíme jim náklady na cestu na Kunětickou horu,“ popisuje pravidla soutěže Klodner.

Pro  lepší  komfort  návštěvníků  bude  každý  den  zajištěna  kyvadlová  autobusová  doprava  mezivlakovým nádražím v Pardubicích a Kunětickou horou. „Většina návštěvníků  zůstane na místě po celou dobu konání srazu. Pro ně máme připraven dostatek míst ve stanovém městečku sousedícím přímo s areálem akce,“ dodává Klodner.

Veškeré  podrobnosti  je  možné  nalézt  na  internetových  stránkách  srazu www.fanclubhcpardubice.cz/sraz2014 nebo na facebooku.

sraz

TZ