Zlín už za týden přivítá milou dámskou návštěvu – Anneke van Giersbergen a Annu Murphy

AnnekeVanGiersbergen-CD-cover-2013Těsně před sedmým výročím vzniku svého projektu / skupiny s názvem ANNEKE van GIERSBERGEN holandská diva, obrovský talent, excelentní vokalistka Anneke zavítá do klubu Masters of Rock Café. Tam v sobotu 5. dubna někdejší vokalistka a kytaristka skupiny THE GATHERING odezpívá a její kapela odehraje koncert v rámci právě probíhající tour na podporu aktuální sólové desky „Drive“, která vyšla v září loňského roku. Anneke o svém pátém albu řekla: „V době, kdy jsou desky nahrávány tak, že soubory se kompletně přenášejí online, jsem věci moc chtěla udělat starým dobrým způsobem. Prostě natočit desku ve studiu se skupinou muzikantů. Nakonec je to cítit – album je prodchnuté nadšením a svěžestí“. Přijďte se taky osvěžit…

Anneke van Giersbergen do zlínského Masters of Rock Café nepřijede sama – příjemný večer pokračujícího jara svým vystoupením obohatí zpěvačka, skladatelka a multi-instrumentalistka Anna Murphy. I tato švýcarská umělkyně má od podzimu novou desku – debutovou „Cellar Darling“, kterou si sama složila a napsala. Hudební kritici Annu přirovnávají k Amy Lee (EVANESCENCE), Florence Welch (FLORENCE + THE MACHINE) nebo k Tori Amos. Ale my ji dobře známe ze skupiny ELUVEITIE!

A třetí do hry přibyla Hanka Kosnovská s božským hlasem a uhrančivým projevem, která do Masters of Rock Café dorazí v doprovodu čtyř muzikantů, tedy se svou východočeskou skupinou NIL. Příznivci ženských vokálů si první dubnovou sobotu na koncertě Anneke van Giersbergen stopro užijí!

Vstupenku si pořiďte přes www.mastersofrock.cz nebo zakupte v obvyklých předprodejních sítích.

TK