Alex Clare v Praze

V neděli dne 21.10.2012 v pražském klubu ROXY vystoupil vynikající zpěvák Alex Clare. Myslím, že nijak dlouze jej netřeba představovat. Jeho singl Too Close zasáhl snad všechny.

Osobně přiznám, že jsem přesně nevěděl co od koncertu očekávat. Jeho hit samozřejmě znám a zasáhlo mě i jeho CD The Lateness of the Hour. Ale kvůli jednomu hitu jít na takřka dvou hodinový koncert? I přes počáteční nedůvěru musím říct ANO. Alex zde předvedl brilantní show, celý jeho playlist se nesl v kombinaci dub stepu a drum and bassu s malými prvky jazzu. Koncert byl výborně připraven a atmosféru hodnotím jako jednu z nejlepších co jsem na koncertech kdy viděl. Divoký tanec pod podiem či kousek od zvukařů nebyl výjimkou. Pomalejší singly střídaly živější a ke konci celého vystoupení Alex předvedl, že i s kytarou mu to jde výborně. A nakonec přišlo všemi očekávané Too Close.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zYXjLbMZFmo[/youtube]

Alex se svým vystoupením v mém žebříčku koncertů umístil na předních místech. Takto bych si od umělců představoval práci s publikem a konečná atmosféra opravdu stála za to. Ale dost textu, myslím, že fotografie umístěné v článku hovoří za vše a až zde bude Alex Clare opět koncertovat, všem návštěvu jednoznačně doporučuji.


Hodnocení 10/10

[pe2-gallery album=“aHR0cDovL3BpY2FzYXdlYi5nb29nbGUuY29tL2RhdGEvZmVlZC9iYXNlL3VzZXIvc2tva3BsdXMuY29tL2FsYnVtaWQvNTgwMjc5MTk3MDYxNTIyMDY3Mz9hbHQ9cnNzJmFtcDtobD1lbl9VUyZraW5kPXBob3Rv“]