VÁCLAV NECKÁŘ má speciální vánoční video k písni „Ježíšku z dávných dní“

Právě probíhající advent vrací do rádií  řadu klasických vánočních písniček, mezi které již patří určitě  „Půlnoční“, tedy velký společný hit Václava Neckáře a skupiny Umakart, který doslova vzkřísil karieru této legendy domácí popmusic. Pro letošní Vánoce ale Václav Neckář připravil pro své fanoušky dárek v podobě videoklipu k písničce „Ježíšku z dávných dní“

Václav Neckář koncem října vydal nové vánoční  album MEZI SVÝMI, které předznamenal první  singl  „Andělé strážní“.

Píseň se již stala hitem, což potvrzuje nejenom 140 tisíc shlédnutí videoklipu k tomu singlu, ale i umístění mezi nejhranějšími domácími skladbami v rádiích.

Album samotné je již nyní vánočním bestselerem a několik týdnů patří mezi nejprodávanější alba v České republice.

O tom, že je to deska mimořádně podařená, svědčí nejen jednoznačně pozitivní reakce posluchačů, ale i recenzentů.

Před několika dny v době, kdy do Prahy dorazil první skutečně zimní den,  natočili Václav a Jan Neckářovi videoklip „Ježíšku z dávných dní“,  ke klasicky vánoční písničce z nového alba.

Autorsky se na ní podílí Jan Neckář a textař Eduard Krečmar. Písnička, stejně jako videoklip v  sobě s citem mísí nostalgii, vánoční náladu a také odkaz na tradiční české koledy.

Video najdete zde:

Letos poslední šance pro návštěvu koncertního vystoupení Václava Neckáře a skupiny Bacily bude 22. prosince v Divadle Hybernia, kde se uskuteční speciální vánoční koncert s řadou hostů a překvapení.

TZ