Chesskey room – aneb upír z Karlína

Tentokrát jsme byli odvedeni do temnot pražského karlínského podzemí. Už jen samotné přivítání s loučí bylo impozantní, ale byl to jen začátek. Velmi příjemná, ba co, dokonce nejlepší obsluha, kterou jsme v historii hraní byli poctěni. Je příjemné vědět, že lidé, kteří o Vás pečují,  mají o hru také zájem a prožívají napětí s vámi. Nechci srovnávat s jinými společnostmi, ale mnohokrát se nám stalo, že proti nám vyrazil student, pozdravil a řekl, ať jdeme hrát. To v Chess key room je naprosto jiný, přátelský přístup, kde Vám podrobně nejen vše vysvětlí, ale i navodí tu správnou tajemnou a soutěživou atmosféru.

Ke hře samotné, nacházíte se v hrobce upíra, a máte hodinu na to, utéct mu ze spárů. A že to není vůbec úkol  jednoduchý, jsme se přesvědčili na vlastní kůži. Přehršle různorodých úkolů Vás drží ve střehu a nutí týmově spolupracovat, což je základním kamenem úspěchu. Za sebe můžu na rovinu říct, že takové množství rébusů jako v Chess key room, jsme ještě v žádné jiné hře neřešili. Hra zkrátka baví od začátku až do konce. Nás bylo v místnosti 5 a každý měl spousty příležitostí se realizovat, neboť prostor je tu dostačující, že jsme si “nepřekáželi“ a zároveň při tak velkém množství úkolů to snad ani v pár lidech v časovém limitu zvládnout nejde.

chess_key_room004

Pokud se toužíte skvěle zabavit s přáteli a roztočit mozkové závity, je tato místnost určená právě pro Vás. Doslova, každá ruka a hlava dobrá. Říkám si, zda Chess key room má něco společného se šachama, které jsou opravdu součástí hry, či je to jen slovní hříčka upozorňující na český rum, ale toto tajemství si hrobka nejspíš ponechá.

Skokplus jednohlasně doporučuje, jedná se o nejlepší escape hru v Praze, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít.

http://www.chesskeyroom.com