Dědictví

Nikdo v rodině Vám nic neodkázal? To už nikdy více není pravda! Zajděte si do Pražských Vinohrad vyzvednout si své právoplatné Dědictví. Nejprve se k němu ale musíte dostat. Ano, mluvíme o další únikové hře tentokrát od Mazement.

Bohužel, k dispozici je tu pouze jenom jedna hra, ale to se brzy změní. Připravuje se úniková hororová hra na motivy známého filmu Saw, kde účastníci budou vrženi do cel, ze kterých budou muset uniknout. To si určitě ani my nenecháme ujít. Hra by měla začít již tento měsíc.

Zpět ale k Dědictví. Najednou se celá Vaše skupinka (nejlépe 2-5 hráčů) ocitá v Novém Yorku, v kanceláři Vašeho zámožného dědečka. Pokud čtete jeho dopis určený právě Vám, jeho nejhorší obavy se naplnily: nechvalně známá mafie má zálusk na jeho majetek. Dědeček byl za nejasných okolností zavražděn a vy nesmíte dopustit, aby se jeho pozůstalost dostala do rukou zákeřné mafie. Vy před ní máte pouze jednu hodinu náskok.

Návštěvníci si mohou zvolit ze dvou úrovní obtížnosti. Naše redakce samozřejmě neváhala a bez okolků se pustila do náročnějších úkolů. Ale poté, co jsme se nad jedním úkolem zdrželi asi 25 minut a co nám zbývaly poslední vteřiny do konce, jsme byli v adrenalinovém napětí, zda vůbec stihneme vše vyřešit a otevřít zabezpečený trezor s cenným dědečkovým majetkem. Napovíme snad jen, že se velmi doporučuje přemýšlet jako děti. A to se nám nikomu nedařilo.

Tato detektivní hra inspirovaná prvky Mission Impossible a agentem ve službách Jejího Veličenstva Vás velmi snadno vtáhne do děje a pořádně zavaří Vaše mozkové závity (ani snadnější verze prý není o moc jednodušší). Za naši redakci, určitě tento zážitek doporučujeme jak dospělým tak i dětem. Nabité Dědictví je pak skvělé přilepšení k pátečnímu večeru.

http://www.mazement.net/cz.html