DEEPAK PŘICHÁZÍ !

Deepak Chopra poprvé v ČR!

Historicky první přednáška Deepaka Chopry v Praze “Budoucnost zdravého a úspěšného života se uskuteční 15. 5. 2014 ve Velkém sále Paláce Lucerna.

Evropské turné 2014: Londýn – Sofie – Praha – Basilej – Paříž

Světově uznávaný lékař a spisovatel

Deepak vytvořil vlastní filosofii léčení, která propojuje tradiční východní léčitelské umění s tím nejlepším, co nabízí západní medicína. Je autorem 75 knižních titulů, kterých se prodalo více než 20 mil. výtisků ve třiceti jazycích.

deepak-mnichDeepak Chopra – Budoucnost zdravého a úspěšného života

Světově proslulý spisovatel, lékař a uznávaná autorita psychofyzické medicíny povede v Praze přednášku na téma “Budoucnost zdravého a úspěšného života”.

Deepak Chopra vám na základě nejnovějších poznatků klasické i alternativní medicíny představí cestu k plnému zdraví.  Kromě praktických příkladů, jak dojít k uzdravení, transformaci a psychické pohodě, Deepak odpoví na řadu aktuálních otázek.

– Nacházíme se uprostřed velkého zvratu paradigma ve vědě?
– Je naše realita definitivní?
– Je pravda, že naše vědomí vytváří a ovládá naší fyzickou realitu?
– Je dalším krokem ve vývoji lidstva evoluce vědomí?
– Můžeme ovlivnit budoucí vývoj vesmíru?
– Posílíme naši schopnost intuice, kreativity, vědomé volby či uzdravení a probudíme naše skryté schopnosti mimosmyslové komunikace i mimosmyslových vjemů, když porozumíme našemu vědomí jako neomezenému poli možností?
– Jak může naslouchání našemu vědomí zlepšit naši celkovou pohodu (fyzickou, emoční, spirituální, sociální, společenskou, finanční a ekologickou)?

Dr.Oz-showO Deepakovi …

Americký lékař a spisovatel Deepak Chopra je světovou autoritou v oblasti spirituality a osobního rozvoje. Je zakladatel nadace “Chopra Foundation”, spoluzakladatel a předseda “Chopra Center for Wellbeing” v Carlsbadu v Kalifornii. Publikuje v rubrice O víře v San Francisco Chronicle a ve Washington Post, pravidelně přispívá na web Oprah.com , Intent.com a Huffington Post. Napsal více než 75 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků, a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků.

Deník New York Times označil 21 Choprových knih za bestsellery v oblasti beletrie a literatury faktu. Jeho kniha “Peace Is the Way“ obdržela cenu Religion and Spirituality Quill Award  2005 udělovanou deníkem New York Times, a publikace “The Book of Secrets: Unlocking the Hidden Dimensions of Your Life” získala Hlavní cenu Nautilus Awards 2005. Mezi jeho nejnovější bestsellery se podle deníku New York Times řadí tituly: “Po čem toužíte: Choprovo řešení k trvalému hubnutí, tělesné a duševní pohodě”, “Super mozek”, “Souboj světových názorů”, “Objevování těla, vzkříšení duše”, a “Spirituální řešení – odpovědi na nejdůležitější životní otázky”. Kniha “The Soul of Leadership” byla označena magazínem FINS – Wall Street Journal jako jedna z pěti nejlepších knih pro dosažení úspěšné kariéry v byznysu.

Popularita Deepaka Chopry jako mezinárodně uznávaného lektora a řečníka je ilustrována působivým seznamem čestných titulů a ocenění:

– GOI Peace Award z roku 2010,
– Starlite Humanitarian Award 2010,
– Art for Life Honoree 2010,
– Oceana Partners Award 2009,
– Ellis Island Medal of Honor 2006 udělenou Nadací Národních etnických koalicí a organizací
– Trailblazer Award 2006 udělenou Scrippsovým centrem pro integrativní medicínu
– Cena Alberta Einsteina 2002 od Albert Einstein College of Medicine ve spolupráci s Americkým časopisem pro psychoterapii.

Jako lektor se každoročně podílí na projektu “Nové poznatky v interním lékařství”, od roku 1997 sponzorované Harvard Medical School – Fakultou dalšího vzdělávání a Lékařskou fakultou a Beth Israel Deaconess Medical Center.

Dr. Chopra je členem American College of Physicians (Národní organizace internistů), členem Americké asociace klinických endokrinologů a hostujícím profesorem “Executive Programs” na Kellogg School of Management na Northwestern University.

Vstupenky jsou v prodeji na www.vstupenkov.cz

 

obsah a média převzata z webu deepakchopra.cz