Transmission 2014 – Seven Sins

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 25/10/2014 - 26/10/2014
20:00 - 6:00

Místo konání
O2 arena

kategorie ne kategorie


Sobota 25. října 2014, to je termín pro novou velkolepou show Transmission v Praze

Transmission s potěšením oznamuje datum pro novou velkolepou show v Praze pro rok 2014. Sobota 25. října je datum, které byste si měli označit ve svém diáři jako den nové 11. edice pražské Transmission. Omezené množství základních vstupenek (Early Bird Tickets) bude v prodeji od úterý 25. března. 

Po poslední české vyprodané edici, která přivedla návštěvníky z více než 50 zemí, vytváříme další nový zážitek, další zbrusu novou ohromující show v pražské O2 aréně. Transmission je známá a uznávaná pro svou dech beroucí produkci s obrovskou stagí, která se rozkládá na ploše přes 1000m2 a také pro svůj silný zvukový systém Funktion One, který je speciálně dovezen z Velké Británie s tovární podporou, která zaručí návštěvníkům nejlepší možný hudební zážitek. Stage je zaplněná mnoha vysoce kvalitními lasery zkombinovanými s velmi kvalitními světly, stovkami čtverečných metrů LED obrazovkami, CO2 a konfetami, ohnivými a pyro efekty. S produkcí United Music Events se často podařilo předčít očekávání fanoušků a udělat z nemožného možným. Každopádně nejdůležitější částí Transmission jsou návštěvníci, kteří vždy vytváří úžasnou atmosféru.
 
Po několik let TRANSMISSION vystřídala různá témata jako The New World, Ancient Mysteries, Future Cities, Digital Madness, The Spiritual Gateway a v loňském roce The Machine of Transformation. Se zodpovědností se tyto témeta přenesla do života díky skvělým video-projekcím vytvořenými rezidentními VJs, holandským VJ týmem Vision Impossible, oceněný VJ tým tří holandských mozků tvořících vizualizace pro trailer, celé show a intro videa všech umělců.
Hudebně tyto témeta ožívají díky sympatickému a velmi milovanému německo-americkému DJ z Miami na Floridě. Markus Schulz v několika letech vytvářel různé hymny jednotlivých edic, jako jsou The New World, Digital Madness, The Spiritual Gateway a The Machine of Transformation. Třešničkou na dortu celé Transmission je Transmix, který je složen z nejlepších trancových skladeb minulosti.