HC Slavia Praha slaví po dvou letech postup do semifinále play off

20130318_191818Svěřenci Vladimíra Růžičky přivítali na svém ledě Jágrovi Rytíře z Kladna. Do branky Slavie se poprvé v playoff postavil Dominik Furch.

Zápas začal oťukáváním obou soupeřů,ze začátku měla více ze hry Slavia,která mohla využít svého prvního matchballu a postoupit  jako první ze všech čtvrtfinalistů do dalších bojů. Branky začali padat až v polovině utkání, kdy se po hezké teči Kempného bomby trefil Micka. Hostující golman Chábera viděl puk až když se zastavil za jeho zády.A mohl si pak vše v klidu prohlédnout na videokostce. Druhou branku přidal v početní výhodě Žejdl, když dorážel střelu Kempného. Do závěrečné třetiny,šla tedy Slavia s náskokem dvou golů. Při přesilové hře 6.minut před koncem se Vladimír Růžička ml. dostal  k dorážce a bylo to 3:0,navíc když o minutu později znovu syn slávistického trenéra zvýšil už na 4:0 tak  Kladno už opravdu kleslo na úplné dno…

Serii sešívaní vyhráli 4:1 , z pěti zápasů dovolili Rytířům z Kladna třikrát se radovat ze vstřelené  branky.

Je to nejlepší pozvánka pro všechny fanoušky do dalších bojů o finále …