HEAVYMETALOVÉ LEGENDY HELLOWEEN V PŘÍŠTÍM ROCE VYRAZÍ NA TURNÉ

…s novým studiovým albem. Nevynechají ani Českou republiku, nový materiál přivezou v říjnu do Prahy!

Hvězdná sestava Helloween naservírovala nedávno svým fandům opulentní živák »UNITED ALIVE« se kterým si mohou všichni fanoušci připomenout famózní, více než rok trvající, PUMPKINS UNITED WORLD TOUR. 

Baskytarista Markus Grosskopf k tomu dodává: „Bylo vskutku zábavné vytvořit show z různých nahrávek, ale s novým albem se dostaneme na vrchol! Set samozřejmě bude obsahovat i naše dobře známe klasiky – zejména hity, které jsme nemohli hrát na prvním turné.

Nyní už je to tedy oficiální! ULTIMATE HELLOWEEN PARTY bude pokračovat a je asi milion důvodů se této show zúčastnit! Kromě hitů, které drží fanoušky pohromadě už po tři desetiletí, přiveze sedmero muzikantů z Helloween také zbrusu nové, dosud nepojmenované, album a nové pecky představí živě svým příznivcům právě v rámci UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II! 

Německá ikona melodického heavy metalu tak doslova oživí podzim 2020, protože v září se znovu objeví na velkých podiích po celém světě. Silnější, s novým materiálem a s obrovskou dávkou nadšení a nakažlivé energie!
Zastávka u nás vychází na 15. října 2020 v pražské O2 areně!

Tohle si žádný fanoušek metalové dýně rozhodně nemůže nechat ujít! 

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN BRZY, sledujte tyto stránky, budeme vás informovat!