Kosheen vystoupí v Praze se symfonickým orchestrem!

Úspěšná anglická elektronická formace Kosheen si pro všechny své příznivce a obdivovatele připravila opravdovou lahůdku. Skupina se představí v Praze ve světové premiéře se členy symfonického tělesa Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP).

Bristolské trio Kosheen se u nás skvěle zavedlo hned na začátku svojí kariéry před více než deseti lety, kdy se jejich hity „Slip and Slide Suicide”„Hide U”„Catch”„Hungry”nebo „Harder” z legenadárního alba „Resist” stali v celé Evropě nedílnou součástí všech tanečních party a radio charts.

http://www.youtube.com/watch?v=WR_AfoPhsKc

Zakladatel a producent Kosheen, Markee Substance, k tomu dodává: „Naším velkým snem bylo zrealizovat živé vystoupení Kosheen se symfonickým orchestrem, ale až nyní přišel ten správný čas. Markee s nadšením pro věc pokračuje: „Koncerty v České republice jsou pro nás vždy velkým zážitkem, a proto jsme se rozhodli to našim skvělým fanouškům u vás vrátit a vybrali jsme si právě proto Prahu a Brno jako vhodná místa pro světovou premiéru tohoto projektu a jsme rádi, že jsme pro tento projekt našli skvělé hudebníky z BSOP, kteří tuto výzvu přijaliDá se říci, že mi tak splnili můj celoživotní sen.

„Myslím, že se fanoušci mají na co těšit a budou překvapeni spojením našeho elektronického zvuku s klasickými nástroji pod vedením dirigenta. Bude to doufám pro všechny velký zážitek, dodává.

TZ, foto: Angelika Špičarová