Rezidence Vltava – Realitní projekt roku představuje dva nové vzorové byty

Praha, 11. března 2015 – Společnost KORTA Prague ze skupiny Horizon Holding dnes představila dva nové vzorové byty ve své úspěšné Rezidenci Vltava. Novostavba, která nabízí 105 luxusních bytů na nábřeží nad Vltavou nedaleko centra Prahy, získala v roce 2014 Cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku. Renomovaní architekti se podíleli i na obou vzorových bytech.

 

Rezidence Vltava vzniká na Rohanském ostrově v Karlíně a její architektonický návrh vychází z konceptu švýcarského ateliéru EM2N. Z domu je nádherný výhled na řeku a do okolní zeleně, stavba však zaujme i dalšími prvky – například výtahem přímo do bytu, střešními terasami, zimními zahradami nebo okny téměř k podlaze. Příjemná je i nepřetržitá recepční služba.

„Tvoříme místo, kde najdete klid a zároveň budete na dosah centra hlavního města. V tom je výjimečnost celého projektu. Tuto možnost ocení především lidé, pro které je na prvním místě jejich soukromí a možnost relaxace. Jde o stavbu funkční, ale zároveň elegantní,“ přibližuje jedinečnost Rezidence Vltava generální ředitel developerské společnosti Horizon Holding  Yishay Furman.

V novostavbě zájemci najdou byty všech rozměrů, a to od studií o velikosti 35 m2 po rozsáhlé apartmány dosahující až 300 m2. V současnosti je už 60 % jednotek prodaných a společnost KORTA Prague, developer Rezidence Vltava, se snaží novým vlastníkům pomoci s co nejoptimálnějším využitím jejich nemovitosti. Jako zatím poslední krok tímto směrem dnes představila dva jedinečné vzorové byty.

Byt číslo 209 byl zhotoven v typicky severském stylu. „U každého bydlení je klíčovým kritériem kvality lokalita,“ říká Michal Kunc z architektonického studia Ateliér Kunc Architects, které byt navrhlo. „V případě Rezidence Vltava jde o spojení skvělé dostupnosti do centra, přírody, která stavbu obklopuje, i kvalit tradiční ‚městské‘ čtvrti. V konceptu bytu, který jsme připravili, se toto vše odráží. Jako ve všech našich rezidenčních projektech chceme, aby obyvatelé jasně cítili, že jejich bydlení představuje místo pro „skvělou dovolenou“.

Kompletní interiér bytu číslo 509 pak zařídilo architektonické studio Creacter. „Návrhům a realizacím luxusních rezidenčních projektů se věnujeme dlouhodobě,“ uvádí architekt studia Michal Berešík. „Na základě úzké spolupráce s investorem Horizon Holding jsme v Rezidenci Vltava dostali skvělou příležitost navrhnout interiér třípokojového bytu v nadstandardním provedení. Vystoupením z výtahu do hlavního obývacího prostoru se dostáváme přímo do srdce bytu. Čistý interiér a rafinovaně řešené detaily harmonicky souzní s podmanivým výhledem na řeku a rozehrávají emoce. Zhmotnili jsme tak jedno z klíčových hesel projektu – Elegance nad řekou.“

Rezidence Vltava bude dokončena v létě 2015. Vysoký standard provedení je společným všem bytům stejně jako jedinečné místo – metro a tramvaj jsou pouze dva bloky od domu. Do centra Prahy je to deset minut pěšky a autem to trvá jen pár minut. V blízkých ulicích se nachází řada restaurací, škol, kaváren nebo obchodů. Některé služby budou umístěny přímo v budově rezidence.

Rezidence Vltava je místo, kam se chcete vracet.

Výhradním prodejcem bytů v Rezidenci Vltava je Karlín Group. Podrobnější informace najdete na www.rezidencevltava.cz

KONTAKTY


Developer:
KORTA Prague, a.s.

člen skupiny Horizon Holding

Lužná 716/2, 160 00 Praha 6

www.horizonholding.cz

 

Další informace Vám podá:

Ing. Alena Gaudlová

Marketingový specialista

Prodejní kancelář:

KEYSTONE, Pobřežní 667/78

186 00 Praha 8 – Karlín

+420 602 126 264, +420 226 251 080

prodej@rezidencevltava.cz

 

Výhradní prodejce:

KARLÍN GROUP

www.karlingroup.cz

 agaudlova@horizonholding.cz

 

________________________________________________________________________

 

O společnosti Horizon Holding – developer projektu rezidence Vltava
Skupina vznikla spojením dvou mezinárodních developerských společností – společnosti Shikun & Binui International Real Estate Development a skupiny Shiran R/E Holdings. V České republice společně vlastní řadu developerských projektů (např. projekt Na Hrádku, Rezidence Čámovka, Rezidence Vltava, apod.). Shikun & Binui International Real Estate Development je dceřiná společnost největšího developerského holdingu v Izraeli Shikun & Binui, který byl založen v roce 1924 a je obchodován na izraelské burze. Díky zkušenostem a velmi dobré reputaci je společnost zvána do mezinárodních tendrů po celém světě, často financovaných Světovou bankou či vládními institucemi.

O společnosti Karlín Group – výhradní prodejce bytů rezidence Vltava
Developerská společnost vznikla v roce 1997 a pro svůj název se nechala inspirovat pražskou čtvrtí Karlín, jejíž genius loci od počátku intenzivně vnímala. Právě v Karlíně společnost realizovala řadu mimořádných budov, jako jsou Palác Karlín, Corso Karlín, Kotelna, Kollárova 14, River Diamond, Corso IIA či Cornlofts Šaldova. Všechny jmenované projekty získaly prestižní ocenění v soutěžích „Best of Realty“ či „Stavba roku“ nebo na ně byly navrženy. Karlín Group si zakládá na nejvyšší architektonické úrovni všech dokončených i plánovaných projektů. Není proto náhoda, že jsou všechny realizace společnosti vysoce ceněny i jako investiční příležitost.

O společnost Ateliér Kunc architects – autor vzorového bytu č. 209
www.atelierkunc.com
Ateliér Kunc architects je architektonické studio specializující se na moderní rodinné domy a designové interiéry. Návrhům a realizacím moderních domů a interiérů se věnujeme s maximálním osobním nasazením, protože nás architektura baví, chceme jí dělat naplno a s láskou. Architektura je podle nás životní styl a způsob myšlení. Ateliér Kunc architects je boutique architektonické studio s osobním přístupem a s projekty, jež mají svůj příběh a sepětí s přírodou.

O společnosti Ateliér Creacter – autor vzorového bytu č. 509
www.creacter.com
Ateliér Creacter se zabývá převážně návrhem a realizací rezidenčních projektů v rozsahu interiérů, rodinných domů a také projektů pro hospitality a individuální bytovou výstavbu. K projektu přistupujeme komplexně a řešíme jak celkovou architekturu prostoru, tak jeho funkčnost a ergonomii až po finální provedení detailů. Více jak desetileté zkušenosti s počtem realizací blížících se počtu 100 zaručují plynulý průběh a zkušené vedení klienta. V ideálním případě provedeme klienta procesem od výběru vhodné nemovitosti až po nastěhování a záruční a pozáruční servis.

 

TZ