Romantický Valentýn ve Stegersbachu

Tento den patří Vám oběma – překvapte Vaši nejmilejší nebo Vašeho nejmilejšího něčím zvláštním! Vyrazte do rakouského lázeňského resortu Stegersbach v Jižním Burgenlandu.

Svátek svatého Valentina nabízí perfektní příležitost, jak projevit Vaši lásku a vychutnat si romantické chvíle ve dvou.

Chvíle, které věnujete jen a jen své partnerce či partnerovi, jsou přece nejkrásnějším dárkem pro milovanou osobu. Pro takové romantické útěky od všedních dnů připravily hotely ve Stegersbachu přitažlivé a zajímavé programy, překvapení, která udělají radost nejen obdarovanému, ale i darujícímu. Wellness zážitky a vodní radovánky místo lyžařské dovolené, kulinářské objevy a ochutnávky dobrot jihoburgendlandské kuchyně včetně degustací proslulých vín a příjemná zvlněná krajína, která přímo zve romantickým procházkám, to vše je zárukou nádherných společných vzpomínek.

V hotelu Falkensteiner Balance Resort vnímáte lásku na každém kroku. Pětihvězdičkový lifestylový hotel je kouzelná svatební destinace s růžovým pavilonem pro svatební obřady a luxusními suitami pro svatební noc. Malé romantické útěky lásku osvěží a udržují mladou.

Paušální nabídka „Love ist in the Air“ zahrnuje dva noclehy včetně skvělé stravy formou polopenze a skleničky prosecca na uvítanou. Velkým zážitkem bude bezpochyby romantická večeře při svíčkách. K tomuto základnímu balíčku lze objednat další romantické nápady: kytici rudých růží v pokoji nebo snídani se šampaňským v posteli.

K pohodě během celého pobytu přispívá i velkoryse vybavený wellness areál Acquapura SPA na celkové ploše 2.600 metrů čtverečních. Najdete tu vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén, tělocvičny, posilovny a velký areál saun. V útulných odpočívárnách zažijete naprosté soukromí.

Cena základního balíčku se dvěma noclehy od € 301,- /na osobu

www.falkensteiner.com

 

Lázeňský Hotel & Spa Larimar vám pomůže znovu oživit vaše vzpomínky na první zamilovanost – zde budou vaše srdce tlouct společně v tříčtvrtečním taktu. V hotelu jsou totiž pravidelně pořádány taneční workshopy a taneční týdny. Dvakrát týdně nabízí hotelový bar večer živou hudbu, při které si hosté rádi zatančí.

Špičkovým zážitkem balíčku „Čas pro dva“ (Zeit zu zweit) je bezpochyby dvouhodinový pobyt v exkluzivní Spa suitě s vířivkou, masáží lávovými kameny a ovocným koktejlem. Zde si můžete společně a nerušeně vychutnat příjemné soukromí. Balíček dále obsahuje tři noclehy včetně celodenní stravy, aromatickou masáž, skleničku sektu na přivítanou a sladké překvapení na pokoji.

Jedinečná atmosféra lázní hotelu Larimar vás nechá zapomenout na chladné zimní dny, které si zde zpříjemníte nejen koupáním ve vyhřívaném venkovním i vnitřním bazénu, ale také saunováním s atraktivními saunovými rituály.

Cena balíčku : od € 517,- na osobu           www.larimarhotel.at

I v rodinném hotelu Allegria Resort Stegersbach by Reiters pamatují na páry. Děti a mládež se mohou vyřádit v rodinných lázních Stegersbach na skluzavkách, v bazénech s vlnami nebo v kanálu s divokou vodou. Kdo dává přednost klidu a pohodě vyrazí do vlastních hotelových lázní Flüstertherme. Wellness Centrum Dolce Vita nabízí v soukromých lázní procedury pro páry. Tak například balíček „Bez tíže“ (Schwerelos) začíná aquafloatingem v léčivé termální vodě a poté následuje skvělá speciální masáž, kterou masér provádí přímo v teplé vodě. Máte-li sebou děti, nebudou se nudit, hotel je na děti skvěle připraven. Za příplatek lze zajistit i hlídání.

www.allegria-resort.com/de/

Thermenhotel PuchasPLUS páry růžemi přímo zasype. Kdo si objedná balíček „Thermen-Romantik-Deluxe“, zažije kouzelné chvíle při svitu svíček v romantické suitě. Součástí balíčku je samozřejmě masáž pro dva s navazující společnou koupelí a sektem a romantická večeře při svíčkách. Nabídka dále zahrnuje dva noclehy se snídaní, třikrát vstup do termálních lázní Stegersbach a světa saun. Ani v hotelu PuchasPLUS nechybí třikrát týdně živá hudba k tanci.

Cena: od 273,- eur na osobu.   www.puchasplus.at

 

TZ