• Výsledek:  2 :0  (1:0)    Kaplan 23′,  Čep 82′
  • Diváci: 4003

Tatran Prešov: Buchta – Ščasný, Pikl, Čep, Josl – Prekop – Papaj, M. Penksa (89. M. Pekár), Šafranko, Cleber Luis Rodrigues (85. M. Poliaček) – Kaplan (70. Belejík)

B. Bystr.: Boroš – Ľ. Vyskoč, Adámik, Poljovka, Kotrys – T. Pančík (78. V. Gajdoš), Pečovský, Šulek (59. Bruško), M. Pančík ml. – Mir. Tóth, M. Ďuriš (59. M. Filo ml.)

Tatran Prešov potvrdil svoju silu na domácom ihrisku a zaznamenal ďalšie tri body. Banská Bystrica nedokázala prelomiť nepriaznivú sériu a neskórovala už v štvrtom zápase po sebe.

Do úvodnej šance sa dostali už v prvej minúte domáci Prešovčania. Po peknej individuálnej akcii strielal Šafranko, jeho tvrdú strelu ale Boroš kryl. Ďalšou nebezpečnou strelou sa Prešovčania prezentovali v 15. minúte zásluhou Pikla, Boroš si ale s jeho pokusom opäť poradil. V 22. minúte už to Prešovčanom vyšlo. Po skrumáži pred banskobystrickou bránou sa najlepšie zorientoval Kaplán a otvoril skóre. Už o 4 minúty neskôr mohlo byť 2:0, po chybe hostí sa k lopte dostal Rodrigues, ktorý vysunul Šafranka, ten však strielal tesne mimo. V 38. minúte Tatran opäť zahrozil, tentoraz strelou z priameho kopu, pokus Pikla ale preletel tesne nad bránou. V 43. minúte mali domáci opäť výhodu priameho kopu. Tentokrát strielal Papaj, jeho strela ale za Borošovým chrbátom neskončila.

V 64. minúte sa konečne do šance dostali aj hostia zo stredného Slovenska. Filo však ani na dva razy nedokázal vyrovnať. Najskôr trafil domáceho brankára a na druhýkrát zazvonila žrď prešovskej brány. Zo strany Dukly to však bola iba ojedinelá akcia, hoci druhý polčas sa vo väčšej miere odohrával na prešovskej polovici. 8 minút pred koncom východniari poistili svoje víazstvo, keď po Papajovom centri najvyššie vyskočil Čep a spečatil tak konečný výsledok 2:0. Niečo málo cez 4000 divákov tak odchádzalo z prešovského štadióna spokojných. Prešov tak vyhral na domácej pôde aj svoj druhý zápas, naopak Banská Bystrica sa ocitla na poslednom mieste bez streleného gólu, a tak sa pomyselná trénerská stolička pod Štefanom Horným začína povážlivo triasť.