Výletní kino Smíchov

Vzniklo proto, aby vrátilo život do lokality, která poslední dobou hodně strádala, ale stále má neuvěřitelné kouzlo. Proto se pár nadšenců rozhodlo využít příležitosti a na místo, kde chtěl před lety architekt Jean Nouvel postavit hotel Marina, vytvořit na dobu dvou let oázu společenského života u řeky.
U řeky, která dala život tomuto městu, z místa kde by byl dnes skvělý výhled na Šemíkův skok, a kde se dnes neděje téměř nic, přestože na protějším břehu náplavka úžasně ožívá.

Přijďte si dát sklenici limonády, nebo vychlazeného piva, nechte své děti dovádět pod dozorem v dětském koutku, užijte si koncerty, workshopy, sportovní aktivity, lodičky a pramičky, gastronomické týdny s dodavateli z rozličných končin světa, ale hlavně, přijďte si večer užít film s osvěžujícím západem slunce u Vltavy a podívat se na nové a osvědčené filmové pecky pod taktovkou Aerofilms.

Letní kino a Vltava jsou ode dneška nerozlučně spjaty. A to v prostředí, kde můžete aktivně strávit odpoledne s celou rodinou či partou kamarádů, vždy mít co dělat, a hlavně užít si den v centru Prahy ať už svítí nebo prší. Jsme totiž připraveni i na nepřízeň počasí v originálním projektu Stoned henge architekta Adama Wlazela z IGND.

Více info na http://www.vyletnikino.cz

ADRESA:

Hořejší nábřeží 2, P-5 Smíchov, 150 00
Z tramvajové zastávky Výtoň (3, 7, 17, 52) pěšky přes ŽELEZNIČNÍ MOST, areál je už z opačného břehu dobře vidět!

mapa andel