DOPE D.O.D. v Lucerně již příští týden !

DOPŠpetka šíleného rapíčku z chrochtavého rendlíčku. Tak nějak si představuju recepis na dětskou snídani party Dope DOD z holandského Gröningenu (čti chrényngn). Přidejte neutěšenou scenérii tamních slumů a pak se divte, co z nich vyrostlo. Směs těkavá jak toulen, explozivní jak molotov když chytne jiskru. Horror core s dubstepem a totálním sonickým šílenstvím potkali se u Gröningenu. Drobítek úchylna, schizofrenní účes a ujetý čočky. Energie tryskající z každého póru propocené kůže… Jestli Dope DOD ještě neznáte, přibalte si sebou jedny trenýrky navíc, protože z tohohle se poserete. Na Hip Hop Kempu loni v létě převálcovali všechno a všechny. To myslím i do té doby nepřekonatelný Foreign Beggars. Co asi předvedou v klubu? Urvou strop a přeživší kusy budou do konce svých dnů blouznit po sanatoriích, brblajíc něco o apokalyptický kalbě do rytmu Dope DOD.

Zkrátka a dobře, začni spořit energii, ať to 16.5. vydejcháš a svýho psychoanalytika připrav na to, že po 16.5. nebudeš úplně ve formě. To psycho lejno je šílený.

Do 13. 4. jsou vstupenky k dostání na pokladně klubu za 350Kč, od 14. 4. do 16. 5. budou k mání za 400Kč. Vstupenky pořídíte také v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Cena na místě 450Kč.

BOOMBOX COMBO TICKET!
V prodeji je i Boombox combo ticket, s kterým uvidíte Dope D. O. D. i Redmana (13. 5.) za jednu výhodnou cenu! Combo tickety jsou k dostání do 13. 4. za 650 Kč, od 14. 4. do 13. 5. za 800Kč. Tyto lístky dostanete na pokladně Lucerna Music Baru a v obvyklých předprodejích (+ poplatky).

Web kapely: http://www.dopedod.com

Předprodej Lucerna Music Bar : 350/400 Kč
Cena Lucerna Music Bar na místě 450 Kč

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VqNGgk5C7m4&[/youtube]