ANGLICKÁ LEGENDA JUDAS PRIEST PŘIJEDE POPRVÉ NA MASTERS OF ROCK

…a oslaví zde velkolepě své 50. narozeniny!

Je to tak! Legendární JUDAS PRIEST slaví letos v létě neuvěřitelné 50. výročí na poli světového metalu! Frontman kapely Rob Halford se nechal slyšet, že pro tyto narozeninové koncerty plánuje něco velmi, velmi speciálního! „Poslední týdny a měsíce horečnatě pracuji s našimi stage designéry na tom, aby tato naše show byla skutečně něco výjimečného, něco, na co fanoušci nikdy nezapomenou. Ponoříme se hluboko, hluboko do naší historie a zahrajeme písničky, které jsme ještě nikdy naživo nehráli.“ říká Rob Halford. Sám tyto koncerty již nyní označuje za „neuvěřitelný milník“ v historii kapely! A pozor! Teď ta skvělá zpráva pro všechny fanoušky festivalu Masters Of Rock! Velkolepá oslava 50. narozenin kapely Judas Priest plná obřích překvapení nás nemine! Judas Priest vůbec poprvé dorazí do Vizovic, a to právě s touto velmi očekávanou megashow! Bude to nádherná oslava narozenin kapely, britského heavy-metalu a léta na Masters Of Rock! Tam musíte být!

A fanoušci „Masters“ velký pozor!!! Kvůli speciální show Judas Priest, kde se v průběhu koncertu budou například i vznášet nad pódiem určité prvky, jsme museli poprvé v historii festivalu sáhnout po dodávce pódia a střechy od společnosti Megaforce. Tato mohutná ocelová stage bude představovat mimořádné vizuální vylepšení festivalu! Stage bude daleko větší, vyšší a po obou stranách ji budou lemovat obří LED stěny.

První edice vstupenek za super zaváděcí cenu 1.900 Kč, jde do oběhu na Zimním Masters Of Rock, který se uskuteční již tuto sobotu. Vstupenky se budou prodávat na pokladnách haly Datart. Zaváděcí cena je platná pouze v tento den.

Následně jdou vstupenky do předprodeje s navýšenou cenou, platnou do konce roku, nebo do vyprodání limitované edice a zakoupíte je od pondělí 25.11. od 9:00 hod. exkluzivně, pouze na stránkách www.mastersofrock.cz, sekce „Vstupenky“, v kavárně Masters Of Rock Café ve Zlíně a v pražském sídle agentury Pragokoncert (U Bulhara 3).

zdroj: mastersofrock.cz