BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP

Pokud milujete sport, party, slunce a vodu, pak máte důvod těšit se na
2. a. 3. srpna tohoto roku. V tyto dny se v Hřiměždickém lomu
nedaleko Příbrami odehraje další ročník mistrovství republiky ve skocích do
vody – BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP! Show, která neztrácí ani po třinácti letech
dech.

Na hranu skoku ve výšce dvacet sedm metrů se vedle sebe postaví hřiměždický „odchovanec“ MICHAL NAVRÁTIL a světová hvězda cliffdivingového nebe ORLANDO DUQUE spolu s dalšímy účastníky elitní RED BULL CLIFF DIVING TOUR. Že výška a adrenalin není jen pro chlapy, to vám s lehkostí a elegancí předvede jedinečná ANNA BADER.

Přes den se jako každý rok můžete těšit na soutěž v extrémních skocích do vody z dvanácti a šestnácti metrové věže a pěti metrové houpačky. Celá HIGH JUMP FAMILY pro vás připravila  lahůdku: „Pokud jste si mysleli, že dvacet metrů v roce 2012 je nejvíc, co kdy v Hřiměždicích uvidíte, byl to omyl!!! Poprvé a snad ne naposled  uvidíte extrémní skoky a „prdeláče“ z dvaceti sedmi metrů v podání nejlepších skokanů a skokanek světa!!!“ A to už je pořádná výška – jako desáté patro paneláku! Chybět nebude ani klasický SPLASHDIVING neboli soutěž o největšího prdeláče a placák. Kdo vystříkne nejvíce vody, ten vítězí.

V dramaturgii konceptu BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP letos nastala podstatná změna. Peníze ušetřené za koncerty byly investovány do skokanské show, která byla pro organizátory vždy nejpodstatnějším prvkem celé akce, a když se letos naskytla možnost pozvat světovou elitu, neváhali ani okamžik. Nudit se ovšem nebudete ani v noci. Připravena je i nová koncepce hudební dramaturgie, kterou mají kompletně v režii JÄGERMEISTER a RED BULL. Společně přichystali party shit arenu. První den večírku odstartují v nové FRESH ZONE domácí WOHNOUT následováni na party shit louce DUB PISTOLS a projektem LOO&PLACIDO, který se představí v České republice poprvé. Sobotní večírek rozhoupou PSH následováni partičkou DANCEFLOOR OUTLAWS, která všechny nažhaví na týpka pro večírek nejpovolanějšího, mistra mixu a nálady BENJI BOKA.

Pokud máte v plánu dorazit, lístky jsou již v předprodeji na www.ticketstream.cz za 410,-Kč, nebo poté přímo na místě za 500,- Kč.

Více informací o akci Highjump naleznete na

www.highjump.cz

www.facebook.com/cliffdiving.eu.