Druhá vlna prodeje vstupenek na ME do 21 let se uvolní 25. února!

Fotbaloví fanoušci budou moci od 25. února nakupovat další vstupenky na červnové Mistrovství Evropy hráčů do 21 let, které od 17. do 30. června hostí Česká republika. O termínuuvolnění druhé vlny prodeje vstupenek rozhodl Organizační výbor ME U21. „Vstupenek v dalších vlnách předprodejů zbývá dostatek, a to včetně těch na zápasy českého týmu,“ vzkazují organizátoři fanouškům.

První vlna předprodeje se spustila 10. února a veřejnost projevila o vstupenky a především zápasy českého týmu v základní skupině A proti Dánsku, Německu a Srbsku, stejně jako o špičkové týmy ve slupině B,enormní zájem. Vstupenky na vybraná utkání určené do první vlny předprodeje tak byly rychle vyprodány. Fanoušci budou mít další šanci na jejich zakoupení právě při zahájení druhé vlny předprodeje ve středu 25. února.

„Jsme potěšeni obrovským zájmem, který vyvolalo spuštění první vlny předprodeje vstupenek. O dnešní půlnoci zároveň končí platnost rezervací z první vlny a není proto vyloučeno, že se část vstupenek z nezaplacených rezervací uvolní do prodeje ještě o něco dřív. Pokud se tak stane, budeme o tom veřejnost včas informovat prostřednictvím našeho webu www.u21euro2015.cz,“ řekl předseda OV ME U21 Petr Fousek.

„Zároveň chceme ubezpečit fanoušky českého týmu, že všechny vstupenky na jeho zápasy samozřejmě vyprodány nejsou. Stále musíme mít na paměti, že rezervována je pouze jejich část v první vlně předprodeje, ale věříme, že fotbaloví příznivci projeví stejný zájem i ostatní utkání šampionátu, protože všech osm mužstev představuje absolutní špičku,“ upozornil Fousek.

Vstupenky na ME U21 je možné rezervovat na webech www.u21euro2015.cz/vstupenkywww.ticketportal.cz.

Vstupenky na zápasy základních skupin ME lze kupovat za 100 a 200 korun, na semifinálové duely pak za 200 a 250 korun a na finále za 250 a 350 korun. ME U21 hostí stadiony v Praze v Edenu a na Letné, v Olomouci a Uherském Hradišti.

TZ, Martin Gregor, u21euro2015.cz