Majitel poháru T. G. Masaryka bude znám nejpozději 23. dubna

Přímými účastníky Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy se stali Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov, Kometa Brno, HC Sparta Praha, Mountfield HK a PSG Zlín. Ve čtvrtfinále se utkají Kometa Brno s PSG Zlín a HC Sparta Praha s Mountfield HK, soupeře pro HC Oceláře Třinec a HC Vervu Litvínov určí předkolo, v němž se střetnou HC Škoda Plzeň s BK Mladá Boleslav a HC Vítkovice Steel s HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Ve skupině o umístění budou hrát Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc a HC Slavia Praha.

Předkolo play off skončí nejpozději 10. března a utkání skupiny o umístění 22. března 2015. Účastníci příštího ročníku Tipsport extraligy budou známi nejpozději 19. dubna; mistři České republiky, držitelé Poháru T. G. Masaryka, nejpozději 23. dubna 2015.
Podruhé v historii se bude hrát o Pohár T. G. Masaryka, 73,8 centimetru vysokou a 15 kilogramů vážící trofej. Pohár tvoří pozlacena vnější část, vnitřní stříbrná část a základna z nerez oceli s názvem a soupiskou vítězného mužstva.
V dubnu 2015 začne rovněž závěrečná část reprezentační sezóny, v jejímž průběhu se národní mužstvo v rámci Euro Hockey Challenge a Euro Hockey Tour dvakrát utká s hokejisty Norska, Slovenska, Švédska a Finska, a která vyvrcholí 1. – 17. května 2015 při mistrovství světa v Praze a Ostravě.

Fanoušky čekají dva a půl měsíce, čtyřiasedmdesát dní, atraktivního extraligového a mezinárodního hokeje.

TZ, Marek Adler, cslh.cz