Legenda navštíví setkání fanoušků na Kunětické hoře

Pardubice (26. června 2014) – Prakticky již jen poslední hodiny zbývají do začátku 18. ročníku setkání hokejových fanoušků, které se letos uskuteční od 3. do 6. července v krásném prostředí přírodního amfiteátru hradu Kunětická hora u Pardubic.

Bohatý program plný soutěží, hudby a jistě i řada zážitků čeká na hokejové příznivce, kteří se chystají, i díky velmi dobré dostupnosti, na Pardubicko v hojném počtu. „Jsme rádi, že je o sraz pod Kuňkou takový zájem. Areál je ale tak veliký, že se zde určitě najde místo pro každého, kdo dorazí až na poslední chvíli a nebude mít zajištěnu vstupenku z předprodeje,“ říká hlavní organizátor srazu Karel Klodner z Fan Clubu HC Pardubice, který tento ročník srazu pořádá.

Veškeré důležité informace k setkání fanoušků jsou dostupné www.fanclubhcpardubice.cz.

Hokejový sraz navštíví v pátek 4.7. v 18 hodin i legenda Českého hokeje, světový šampion a trenér olympijských vítězů z Nagana Vladimír Martinec, se kterým budou moci fanoušci pohovořit nejen o hokeji a samozřejmě si mohou odnést na památku i jeho podpis.

Kdo první červencový víkend do Pardubic zavítá určitě nebude litovat. V ceně vstupenky je i ubytování ve vlastním stanu nebo je možné, zejména pro Pardubáky, využít zdarma speciálního autobusu, který toto krajské město s Kunětickou horou na několik dní propojí.

T