Enigma

Zatkli tě na nepřátelském velitelství. Pokud chceš zachránit svět musíš nejen utéct, ale hlavně se dostat k tajným dokumentům. Máš na to pouze hodinu, pak je po všem, konec. Budeš vyslýchán a patrně zatracen dějinami. Tak takhle nějak probíhá další z únikovek, která se umístila v našem pomyslném žebříčku hodně vysoko. Hra, Vás drží v napětí od začátku do konce a zkrátka jedná se o pořádnou porci zábavy, pro všechny, kterým osud lidstva není lhostejný.

Enigmu připravil skvělý tým z Mindmaze, který dokazuje, že v Praze, patří k těm, kteří svému oboru opravdu rozumí. Příjemné zázemí, skvělý servis, perfektní dostupnost. Skok+ jednoznačně doporučuje!

Podrobnosti jsou přísně tajné a tak můžu jen zmínit, že už jen unik z vězení je mimořádně zábavný a vůbec ne snadný úkol.

enigma-story-img-2

Jak hru vidí tým Mindmaze.. (poslední větu dvakrát podtrhnout)

Tato úniková hra tě přenese zpátky do roku 1940. Ve světě zuří válka a její konec je v nedohlednu.

Tajné služby získaly od nasazeného špiona informaci o novém typu ponorky, která má být vybavena zcela novou zbraní využívající poslední špičkové technologie. Pokud by se tuto ponorku povedlo postavit, získala by nepřátelská strana výraznou přesilu na moři, díky které by ve výsledku mohla vyhrát i celou válku.

Podle informací tajné služby jsou poslední úpravy technických nákresů prováděny na utajené vojenské základně daleko za frontovou linií – na nepřátelském území nedosažitelném prostřednictvím konvenčních vojenských sil. Jen malý speciálně vycvičený tým by snad měl šanci dostat se do její blízkosti.

Právě ty a tvůj tým jste byli vybráni pro tuto důležitou misi! Vaším úkolem je ukrást a zničit plány ponorky.

Nepřátelská základna je však přísně střežená a dovnitř neproklouzne bez vědomí nepřátele ani myš. Podle plánu se tedy ty a tvoje četa necháte zatknout. Na základnu se necháte odvést jako zajatci a skončíte v cele. Výslech začíná za 60 minut! Aby se ti povedlo uniknout z místnosti a získat plány včas, budeš potřebovat velkou dávku kreativity a vytříbené logické myšlení.

www.mindmaze.cz