ZAKK WYLDE S BLACK LABEL SOCIETY V ROXY

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 16/06/2014
19:30 - 23:30

Místo konání
Roxy, Praha

kategorie


Fanoušci kvalitního heavy metalu připravte si místo v červnovém kalendáři! Do ROXY dorazí legendární kytarista Zakk Wylde se svou kapelou Black Label Society. Ano, ten Zakk, jehož kytarová sóla doprovázejí vystoupení legendy žánru Ozzyho Osbourna. Do Prahy přiveze nový materiál v podobě právě vycházející desky Catacombs of the Black Vatican.

Kapela založená v Los Angeles v roce 1998 parťákem Ozzyho Osbourna vystoupila naposledy v Praze v roce 2012 na akci Ozzy & Friends, která suplovala zrušený koncert Black Sabbath. Sestava skvělých hudebníků kolem frontmana Zakka Wylda má za sebou osm studiových alb a aktuální deváté album nám přijede představit naživo právě do ROXY. Nový singl My Dying Time už dva měsíce drtí rocková rádia a Youtube (link k poslechu níže). Samotná deska Catacombs of the Black Vatican, na které skupina pracovala již s novým kytaristou Dario Lorina, vychází 8. dubna.

Zakk Wylde už posbíral snad všechny kytarové ceny a v ROXY si vychutnáme výbuchy kytarové energie a nekompromisní sóla, která rozvibrují i balkóny v patře. Není to jen skvělý heavy metal, kterým si Zakk a Black Label Society získaly davy věrných fans. Je to především jejich přístup k hudební scéně a především vlastním fanouškům, jejichž věrnost je pověstná a kapela se netají vděčností a přiznává i svou inspiraci fanoušky. Tzv. Bersekers si nenechají ujít žádné vystoupení a odměnou jim je skvělá komunikace kapely a pocit, že je tady kapela pro ně.

Ať už se řadíte mezi Bersekers nebo jste „jen“ fanoušci nadupaného heavy metalu dávejte bacha, protože to vypadá na pražský klubový koncert roku.

Tak to neprošvihněte!

BLACK LABEL SOCIETY (US)

Předprodej/Presale:

Cena vstupeky 600czk + popl v sítích Ticketpro, Ticketportal

V NoD za zvýhodněnou cenu 630czk/ At NoD for favoured price 630czk

TicketportalTicketpro

FB EVENT