Finále KHL se bude hrát v O2 areně

Lev Praha si ve čtvrtečním 5. finále Západní konference s Lokomotivem Jaroslavl zajistil postup do finále play-off Gagarin cupu. Zápas v O2 areně sledovalo 9 580 diváků, kteří vytvořili skvělou hokejovou atmosféru. Lev se s provozovatelem O2 areny, společností Bestsport, dohodl, že finále KHL, ve kterém se Lev utká s Magnitogorskem, se též uskuteční ve Vysočanech.

„Atmosféra na zápasech s Lokomotivem Jaroslavl byla vynikající a skvěle si ji užili jak fanoušci, tak i hráči, kteří cítili, že publikum s nimi doslova dýchá. Chtěli bychom jim touto cestou poděkovat a zároveň je pozvat na finále. Čeká nás hokejový svátek a rádi bychom, aby se O2 arena na zápasy s Magnitogorskem v čele s Janem Kovářem, zaplnila do posledního místečka a my tak atakovali rekord KHL (16 317 diváků) v návštěvnosti na jedno utkání, který jsme zde vytvořili v říjnu 2012,“ komentoval rozhodnutí PR ředitel HC LEV Jan Rachota.

„Pro O2 arenu je finále KHL dalším dárkem k 10. výročí otevření. Už zápasy s Lokomotivem Jaroslavl byly mimořádné a předpokládám, že si fanoušci hokeje nenechají ujít výjimečnou příležitost vidět na vlastní oči finále KHL,“ dodal ředitel O2 areny Robert Schaffer a poděkoval členům kapely Lucie, která kvůli finále KHL změnila termín zvukových zkoušek před červnovými koncerty.
Lev se doma představí 22. a 24. dubna, případný 6. zápas by se uskutečnil 28. dubna. Vstupenky na finále půjdou do prodeje začátkem příštího týdne a klub o tom bude informovat na svých oficiálních kanálech.

TZ