FootFest 2013

FootFest 2013: Buty, No Name, IneKafe, Znouzecnost a další za cenu jednoho koncertu!

rozpisDevátý ročník jednodenní kulturně sportovní akce se koná 13. července na fotbalovém stadionu v Želči nedaleko Tábora. Letošní program je našlapaný předními českými kapelami a novinek doznalo i zázemí pro návštěvníky.

„Jako vždy akce začne kolem deváté hodiny ráno turnajem v malé kopané. Přihlášeno je 24 týmu z celé republiky. Finále odehrají týmy ve 13 hodin a o hodinu později vypukne hudební dění, odstartuje ho kapela Buty!“ odhaluje program pořadatel Martin Janoušek.

Po Buty budou následovat kapely jako Arakain, No Name, IneKafe, Vypsaná fiXa, Zakázaný ovoce, UDG, Seven, Peshata, Znouzecnost, Simon, Jaksi Taksi a další. Vzhledem k širšímu hudebnímu programu organizátoři letos poprvé udělaly dvě stage. Jednu z nich tvoří obrovské šapitó pro 700 lidí.

„Na jednom pódiu budu hrát slavnější skupiny, na druhém se blýsknou regionální kapely. Velkokapacitní stan by měl posloužit i při špatném počasí. Program na stageích se nebude krýt, takže nikdo o nic nepřijde!“ upozorňuje Janoušek. Loni festival navštívilo přes 2000 lidí, letos organizátoři čekají mnohem více. „Jsou tu dobré kapely a vstupenky rychle mizí. Zdvojnásobili jsme pro to i bezpečnost a zvažujeme, že uděláme autobusové svozy z blízkých měst,“ doplňuje organizátor. Další novinkou je možnost přespání ve stanu, na akci přibude stanová vesnička.

Vstupné na hudebně bohatou akci je 300kč nebo na místě 390 korun.

Informace o předprodeji vstupenek, programu, turnaji a výhodách najdete na webových stránkách:

http://www.footfest.cz/

www.facebook.com/footfestZelec