Insomnia 2012

Redaktoři Skok+ se zúčastnili i legendární akce konajíc se 3.11.2012 v klubu Insomnia v Praze na Hajích. Dostali jsme osobní pozvání od majitele klubu na Oldies party. To jsme s radostí přijali, protože pro informovanost našich čtenářů uděláme cokoli.

Celá akce započala v Holešovicích v restauraci Dobrá sešlost. Za redakci mohu zmínit, že šel i fotograf Jan Hartig, aby byla fotodokumentace. Jak se říká, bylo třeba naladit formu na následující párty a v této hospodě, tedy… ehm restauraci, probíhá i velmi sympatická soutěž ke 170letům Plzeňského Prazdroje a to „za 10 piv originální půllitr“. Abychom přípravu nepodcenili, vyzvali jsme dalších 5 kamarádů, aby nám pomohli s touto akcí. Sice jsme soutěžili jako o život, ale projevil se klasický čechismus, takže než aby nám organizátoři soutěže dali při placení na rozloučení 4 půllitry, dali nám jen jeden se slovy, že to byl poslední. A pak má člověk něčemu věřit, že…

Po naladění formy jsme se rozhodli jet do cíle akce a to do Music clubu Insomnia na avizovanou Oldies party. Zde se projevil čechismus 2.0, kdy se nás majitel podniku snažil uplatit tácem plných Chupito drinku. Protože jsme nestranné a přirozeně neúplatné medium, tak náš názor to nikterak neovlivnilo. Ale mne osobně se začalo na party líbit výrazně více.

Party probíhala dle avizovaného programu tak, že bude oldies muzika a pro případné zájemce caracoe. Zde se nechci chlubit, ale Gott má ve mně u C’est la vie silnou konkurenci a společně s vokály našeho fotografa jsme nepřekonatelní.

A to by nebyla Česká republika a Češi, aby se opět neobjevil úplatek ve formě plného tácu chupito drinku pro ovlivnění našeho nestranného názoru. I ujal jsem se, abych neurazil hostitele a nebylo o mně špatné mínění, dodaného tácu a řádně jsem mu ulehčil. Můj názor se tím samozřejmě nezměnil, ale party byla čím dál lepší a mohu jen doporučit návštěvu Music Clubu Insomnie na Hájích.

Aby byla reportáž kompletní, musím zmínit, že se Skok+ účastnil rozlučky se svobodou, která v klubu probíhala. Přispěli jsme k loučení i pár panáky Jägermeistera  a vodky, tudíž se loučení velmi povedlo. Myslím, že oslavenkyně neboli ta-co-se-loučila má doma co vysvětlovat… Tedy pokud to nějaký dobrý kamarád za tepla někde nevysypal na facebooku nebo v nějakém online mediu :-).

Párty probíhala zdárně ke svému konci, ale zde již raději nechám za sebe hovořit přiložené fotografie, přeci jen někdy je škoda slov. A doporučení pro čtenáře? Music Club Insomnia Skok+ doporučuje!

 

P.S.: Poprosil bych, aby majitelka čísla 725 *** *** co mi neustále píše, laskavě poslala fotografii, protože si jako šéfredaktor NEMŮŽU pamatovat všechno. A kdyby ještě slečna, která byla v černém a měla, ehm krásné oči mi poslala, jak se jmenuje. Jak jsem již zmínil, NEMŮŽU si pamatovat všechno…

Fotogalerie ZDE: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.479134628793736.112830.166861233354412&type=1