JESSIE WARE PŘEDSKOČÍ UKRAJINSKO-AMERICKÝ BAND ARTAMI!

Už tento čtvrtek, 21. března, čeká fanoušky vystoupení božské britské zpěvačky s opojným hlasem, Jessie Ware, v Paláci Akropolis. Pořadatelé právě ohlásili předskokana koncertu, jímž bude zajímavý ukrajinsko-americký band Artami.

Artami je kapela Tamary Shmidtové (zpěv, piano)  a Jacka Morgana (kytara), kteří se potkali na studiích v Praze. Spolupracují také s českým DJem, Aitcherem Clarkem (Martin Čípek). Artami se na koncert již pečlivě připravují: “Je to pro nás obrovská čest otevírat koncert pro někoho tak úžasného! Jessie Ware je skvělá soulová zpěvačka s unikátním přístupem k hudbě. Její skladby jako upředené z hedvábí! Naše nejoblíbenější píseň je Wildest Moments, člověk z ní má pocit, že vše na světě je možné,” řekla nám zpěvačka a pianistka kapely Shmidtová. Artami na pražském koncertě vystoupí ve tříčlenné sestavě s DJem Aitcherem Clarkem.

Podívejte se, jak Ware natáčela svoji super-úspěšnou debutovou desku Devotion přímo v Red Bull Studios zde:  [youtube]http://youtu.be/M_l9l2cj1Zk[/youtube]. Devotion láme rekordy v poslechovosti a Ware má našlápnuto na skvělou budoucnost: určitě už jste slyšeli o dvou nedávných nominacích Ware na prestižních cenách BRIT AWARDS.

Ware je také známá svoji velkou láskou k jídlu, v jednom rozhovoru prozradila, že když v České republice psala svoji diplomku na Franze Kafku, knedlíky jí moc chutnaly!

Nedávno s ní strávila automobilka Ford 24 hodin, aby zmonitorovali, jak Ware připravuje senzační hostinu pro své přátele. Ware se při nákupech dobrůtek mohla povozit po jižním Londýně v novém, elektricky modrém Fordu Fiesta. Na 24 hodin s Ware se můžete podívat tady: http://www.vice.com/cs/fordfiesta24/jessie-ware.

Neváhejte a zajistěte si své vstupenky na první koncert Jessie Ware v ČR v pražském Paláci Akropolis, 21. března! Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Hlavním mediálním partnerem tohoto koncertu je Rádio Expres.